Test Day - Mostar - 04.08.2013. - Odgodjen!

Test Day - Mostar - 04.08.2013. - Odgodjen!

Član
RE: Test Day - Mostar - 04.08.2013. - OTKAZAN !

Test Day je namjenjen za sve naravno, ali usljed desavanja i problema koje smo imali sa opremom,
+ trovanje kolega, sve bi se ovo desilo "na vrat na nos".

Razumite, da mi ne zelimo da se zalijecemo a da nismo opremu testirali. Nije to samo otidji i postavi semafor. ;)
 
Član
RE: Test Day - Mostar - 04.08.2013. - OTKAZAN !

Vala, moglo se ovo organizovati za nedjelju, ali Vi najbolje znate sta i kako, kao sto sick1 rece: "Da i mi obicni smrtnici malo probamo auta" odnosno izmedju sebe da se probamo, da za to ne korisitmo gradske semafore, pa nas onda prozivaju, po klix-u, portalu ovome ili onome. . . .
Mi smo se opet spremali za ovu nedjelju, odnosno ovaj datum, pa nije ni posteno prema nama da sada bude pomjeren datuma, ako se realno moze organizovati.
Kakve veze ima SR u Glamoču, malo protekloga vremena, kada ste vi SR 2013, organizovali na isti datum Tuning Show-a u Zenici. . . . .
 
Član
RE: Test Day - Mostar - 04.08.2013. - OTKAZAN !

Organizacija bilo kakvog eventa zahtijava dozvole od strane nadleznih institucija, najava unaprijed policiji, vatrogascima itd itd. Zbog problema sa opremom smo i to odgodili, a papirologija i novi zahtijevi se cekaju. Nismo nikakvih problema imali u Mostaru na utrci, ne zelimo ni ovdje imati bilo kakvih problema, niti sa nezadovoljnim ljudima niti sa nadleznim organima.
A uostalom, stalo nam je da svi dodju, i novi i redovni vozaci.
;)
Lp

Ps. Vrlo brzo se vidimo i trkamo. ;)
 
Član
RE: Test Day - Mostar - 04.08.2013. - OTKAZAN !

TDi Power je napisao(la):
Nisam zadovoljan :icon_confused:

Nismo ni mi pa se moramo pomiriti sa tim. ;)

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

USKORO TEST DAY !!!!
;)
 
Član
RE: Test Day - Mostar - 04.08.2013. - OTKAZAN !

Taman malo fore da probam stic izmapirat auto pa da se i ja mozda konacno provozam ;)
Zna li se onako okvirno koji bi mogao biti novi datum ?
 
Član
RE: Test Day - Mostar - 04.08.2013. - OTKAZAN !

esso_sa je napisao(la):
Taman malo fore da probam stic izmapirat auto pa da se i ja mozda konacno provozam ;)
Zna li se onako okvirno koji bi mogao biti novi datum ?

Ne znam tacno Eso, ali trebalo bi biti ubrzo :icon_smile:... ali tacan datum cemo blagovremeno precizirati. ;)
 
Legend
naslov je editovan prje par dana zaboravih napisati..
ma ajde lagano, ne hitite pa da bude problema, samo lagano ;)
 
Top