Terror Golfa II dizel - foto

Terror Golfa II dizel - foto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/FdPTqKCDwUM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Legend
Debil, da ga je samo malo dokacila ona cetvorka bio bi 2 metra pod zemljom, onaj Uno je ko od sira napravljen.
 
Član
Golf 2 je najbrojniji, samim tim ce biti najbrojniji u bilo kakvim vijestima.
Ja ne mislim da su vozaci dvica ista gori ili bolji, od ostatka. Sve su to predrasude i kompleksi.
Samo mi smeta nas sistem koji te bukvalno ohrabruje da vozis ta auta. Kad mi izbaci pet kubika dima ispred mene, bio to lubenicar, golf, BMW, dodje mi da izadjem i polupam mu sve...
 
Član
posto je brojno najvise prosiren golf na nasim putevim znaci da je i najveca sansa da se takve stvari desavaju, ako je nekom stao na zulj sta sad svi sa tim autom moraju sa puta , nebitno i ne pitajuci da li sad svako moze priustiti novije -bolje -sigurnije, ili da li uopste zeli sta drugo posto je to njegovo omiljena tipa auta , ja ga vozao i ja ga licno ne podnosim ali moje misljenje je da ova tema nije dobro dosla nikome

nije do auta nego do onoga ko pokrece to auto,
i sta sad da das ovom sto pretice kolunu sa slike nesto novije- sigurnije -brze nesto u ruke , opametice se jel i bice sigurnije za sve u toj koloni i tom momentu jel , o ovome mozemo otvoriti temu za svaku malo prosireniju tipu i marku auta ,


sta mi pade u oko :
vidis sliku foruma, jucer je susret auta bio i na ovom AUTO forumu je samo 3 posta

ovde se treca strana otvara radi neke mahalske i kaze nesto ovaj forum nije ni blizu kao nekad
 
Član
sirotinjska drzava,sirotinjska auta,u cemu je problem,taj auto ce se vozati jos 20 god. na nasim cestama...
 
Član
Ja vozim juče na autoputu za Visoko 180kmh svog golfa i stao mi čovjek sa fabijom novom u lijevoj neće da mi se skloni, ko veli šta dvica dizel ne može mene uzeti.....kad je skonto debil sklonio se i ne zna kolikoj s eopsanosti izlagao d a je išlo brže auto ne bi moglo stati , jer on sa svojom fobijom ne može više od 160 a dvica mu se čini spora.......Toliko od mene vozim dvice, vozim novija auta i uvijek isto vozim, i ova priča nikakve veze nema sa dvicama i njihovim vozačima, što se to Dakiju sve podudarilo i crvenim dvicama jbg....pozzzz:cool:
 
Legend
Daki druze... Daj nam malo toga sto ti koristis? Da i nama bude dobro... Hahahaha.... ;)
 
Legend
Pricajte sta hocete, auto je ubica, cuj vozio dvicu 180 ... boze petra :D




http://youtu.be/CyzCswJ_tkk

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/m0j1-rPgy7o" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>




<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/lGviPMg67vs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
To ti je ona starija auta trpe neodrzavanje pa ljudi guraj dok ne stane
a posebno golf 1, golf 2, mercedes 123, merc 124, kadet, kocka (pola i vise tih auta ne moze proc tehnicki al zivimo gdje zivimo pa... )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top