Tecnost za ciscenje rezervoara?

Tecnost za ciscenje rezervoara?

Član
Imam kombija t3 i trenutno radi na infuziji (kanisteru :D ) jer je rezervoar nevjerovatno prljav...
Ima li neko neki savjet sa kojom tekucinom da ga ocistim?
 
Član
skines rezervoar i sa njega sve agregate. onda fino u plaonicu i pod visokim pritiskom operes rezervoar. sve ostalo je neucinkovito
 
Član
Skines rezervoar, naspes bezzina dobro ga izmuckas i ostavis malo da benzin nagrize, pa isperes vapom, i ponovis postupak par puta, jedino tako!
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Skines rezervoar, naspes bezzina dobro ga izmuckas i ostavis malo da benzin nagrize, pa isperes vapom, i ponovis postupak par puta, jedino tako!


bespotreban trosak.
ova moja varijanta isprobana i vjeruj mi djelotvornija je 100%. imali smo priliku na hondi accord prati rezervoar zbog kojeg auto nije moglo da se vozi nikako i pokusane su sve mogu ce varijante, sve dok se nije opralo pod visokim pritiskom nije se nista ni napravilo
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Skines rezervoar, naspes bezzina dobro ga izmuckas i ostavis malo da benzin nagrize, pa isperes vapom, i ponovis postupak par puta, jedino tako!


bespotreban trosak.
ova moja varijanta isprobana i vjeruj mi djelotvornija je 100%. imali smo priliku na hondi accord prati rezervoar zbog kojeg auto nije moglo da se vozi nikako i pokusane su sve mogu ce varijante, sve dok se nije opralo pod visokim pritiskom nije se nista ni napravilo

Pa sta sam ja napisao nego da ispere vapom jos sa benzinom bolja varijanta!:icon_question:
 
Član
benzin je svakako u rezervoaru, ili nafta svejedno i dok je u rezervoaru ona nije nista napravila onda ne vidim koja je svrha opet stavljati da necistoce popuste. apsurdno ti je to ali max
 
Top