Tapaciranje vrata Golf III

Tapaciranje vrata Golf III

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Interesuje me je li iko imao iskustva sa tapaciranjem vrata? Konkretno me zanima je li to iko radio na golf III i koliko je to tesko uraditi sam, ili sto bi se reklo svojerucno...
 
Član
pogledaj garazu od clana eness,ima bijelog golfa,radio je komplet enterijer u bez eko-kozi cini mi se
 
Član
edoze je napisao(la):
pogledaj garazu od clana eness,ima bijelog golfa,radio je komplet enterijer u bez eko-kozi cini mi se

eness je to super odradio, samo ja ne bih isao u toliku krajnost, ja bih samo onaj dio vrata koji je fabricki tapaciran presvukao eko kozom... Znaci, u odnosu na enessovo, mala maca... Pa ako neko ima neki savjet ili prijedlog kako to najkvalitetnije da uradim...[attachment=19798]
 
Član
arminnn je napisao(la):
Esmer Visoko 061/417721 kazu da dobro radi. ostalo nazovi i pitaj njega

Visoko mi je podaleko... Imam i u bl lika koji bi to uradio ali puno trazi, a mozda sam ja laik ali meni to ne izgleda bas previse tesko uraditi...
 
Član
Mene isto interesuje to na vratima da tapaciram samo ja bi i nebo da odradim radi li taj u Viskom i presvlačenje neba ja sam tražio po netu nema nijedne naše stranice da reklamira tapaciranje neba i vrata ne:icon_question: ili ja neznam da nadjem
 
Član
eh ovo je i mene zanimalo i ja bih radio vrata i nebo.. pored sjedista naravno.. vidjet cemo sta kaze ovaj iz visokog
 

Sky

Član
pa je li moze malo uputa kako si radio,cime si lijepio ti tak to, ako nije frka ? ;)
 
Član
E ovako,znaci prvo sam poskidao stare tapacirunge,jer su vec bili u losem stanju,nakon toga ocistio od starog ljepila i spuze...Od starog platna napravio sablon,kozu po njemu isjekao,zalijepio,nategao kozu gdje treba,koristio fen da lakse ide,i na kraju sve to smontirao.
Ljepilo moze neostik un,il bison kit,malo je skuplje al bolje :D


Evo i slika od zadnjih vrata! Jednostavno je,bar samo ovoliko presvuci,citav tapacirung je druga prica;)
Ili ovako nesto
http://fotke.bhtuning.com/fotka/420f11979d861cddb54c7411399bc7de94235.JPG
http://fotke.bhtuning.com/fotka/bea935fae72072cac6cd9ce985daa6bb35016.JPG
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top