Tacho sat iz Golfa 4 (passat, jetta / bora) u Leon mk1 1M !?

Tacho sat iz Golfa 4 (passat, jetta / bora) u Leon mk1 1M !?

Legend
Pozdrav, ima li neko od elektricara, koji se voli zezati sa ovim, citao sam na netu da je moguce da se uzme recimo sat od passata, u njega se ubaci softwer od golf mk4 , i neke sitne izmjene u zicama i da se skopca taj isti sat u leona..

Od audija a3 ne odgovara jer ima dosta prepravki..

U biti sto bih to radio, zbog FULL FIS, velikog borda

aa.jpg

2.jpg


konkretno u leonu:
a0b9cc75.jpg


Molim konkretne odgovore i kontakte
LP
 
Član
ima kod nas jedan električar, provjereno dobar , on je kalesiji, sad ne znam da li ti se isplati to . mogu ti dat sutra njegov broj pa se ti preko telefona pokusaj s njim dogovorit i objasnit mu šta zeliš.
 
Član
al evo isti su džekovi pozadi i na golfu i na pasatu o_O
čak i ovaj treći džek od borda izgleda isti

P1020475.JPG

img0756na.jpg
 
Član
jedne sam prilike slucajno naletio do ovog naseg gradskog elektricara, (koji vazi kao naj, meni nista krupno nije radio pa ga necu hvalit, medjutim svi koji mu idu su zadovoljni), tad je kod njega bio onaj sarajlic, imao je onog golfa sdi bijelog, u njega je ubacivao tacho iz bore sa velikim bordom. Ja sam vidio da su oni to nesto kodirali, pravili, tamo vamo, ali je proradilo, koliko ja znam imao je sve funkcije. sad ne znam jel ima razlike posto je to seat, a ovo je tacho iz VW-a u VW. Bilo kako bilo kontaktiraj onog sarajlica pa nek ti kaze sta je radio
 
Legend
jedne sam prilike slucajno naletio do ovog naseg gradskog elektricara, (koji vazi kao naj, meni nista krupno nije radio pa ga necu hvalit, medjutim svi koji mu idu su zadovoljni), tad je kod njega bio onaj sarajlic, imao je onog golfa sdi bijelog, u njega je ubacivao tacho iz bore sa velikim bordom. Ja sam vidio da su oni to nesto kodirali, pravili, tamo vamo, ali je proradilo, koliko ja znam imao je sve funkcije. sad ne znam jel ima razlike posto je to seat, a ovo je tacho iz VW-a u VW. Bilo kako bilo kontaktiraj onog sarajlica pa nek ti kaze sta je radio
imas li ga na faceu ili neki njegov br ?
 
Potreban ti je cluster od passata (sa IMMO3) i golfovim SW-om. I mislim da ti kuciste od passata fizicki ne pase nisam siguran, od audija a3 8l bi pasalo (nisam 100% siguran )
Za reprogramiranje passatovog SW-a mozes koristit eprom reader/writer ili vagdashcom
 
Legend
Javio mi se juce, trenutno je u njemackoj, rekao mi je proslijedit kontakt cim se vrati ovamo..
 
jedne sam prilike slucajno naletio do ovog naseg gradskog elektricara, (koji vazi kao naj, meni nista krupno nije radio pa ga necu hvalit, medjutim svi koji mu idu su zadovoljni), tad je kod njega bio onaj sarajlic, imao je onog golfa sdi bijelog, u njega je ubacivao tacho iz bore sa velikim bordom. Ja sam vidio da su oni to nesto kodirali, pravili, tamo vamo, ali je proradilo, koliko ja znam imao je sve funkcije. sad ne znam jel ima razlike posto je to seat, a ovo je tacho iz VW-a u VW. Bilo kako bilo kontaktiraj onog sarajlica pa nek ti kaze sta je radio
Na kojeg elektricara mislis?
 
Član
na Hidajeta, ja sam licno vidio da je on sarajlicu osposobio sat, sa brodom, kako mi tada rece sarajlic ima sve funkcije
 
Top