T: plastika od mk2 ispod haube

T: plastika od mk2 ispod haube

Član
Trazim plastiku od golfa 2 ,ona plastiak sto dodje ispod haube ,stiti da voda ne ulazi kroz ventilaciju, posto imaju 2 vrste, ona mekana tanka, i ona cvrsca i deblja,
cuo sam da ima nova kupiti, pa ako ima igdje nova najvise bi volio,jer novo je novo.
ak nema moze i polovna u dobrom stanju, ova moja se prosipa koliko je stara..
slika
http://i42.tinypic.com/nbtaau.jpg


Trazi se i sat(instrument tabla) od golfa 3 TDI, sa obrtomjerom (do 5000)
ali ona tabla sa sivom podlogom i crvenim kazaljkama neznam tacno u koje se trice ugradjivala takva tabla fabricki
evo link za sliku
http://cgi.ebay.de/Golf-3-Tacho-1-9-TDI-Drehzahlmesser-/200521508287?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item2eb00365bf
 
Početnik
RE: T: tabla od golfa 3, i plastika od dvice

ja sam bio nedavno slao tablu od trojke s okretajima jednom clanu koji me fino zajebao... slao sam busom u sarajevo... sad ako oces dam ti registraciju busa pa se zaleti do sarajeva i probaj ga nac i preuzet si to.vozac ce ti vjerojatno uzet nesto za prijevoz od ZG-SA.evo ja ti to poklanjam ako to uspijes nac,samo moras platit taj prijevoz kojeg jedan clan nije htio platit. ;) rega busa je 095-E-744,nazovi kad taj bus dolazi u sarajevo...
 
Član
RE: T: tabla od golfa 3, i plastika od dvice

ma nije problem za te pare za platit soferu sto je to vozao...
hvala tebi u svakom slucaju, velika je stvar pa si se i ponudio i to na poklon....cijenim to
obecao mi je jedan momak u mostaru ovdje ,pa cu znat sutra tacno na cemu sam, ako on ne bude imao, gledat cu da uhvatim taj tvoj autobus :D :D
svaka cast na ponudi druze....
jel ta tabla od dizela, ova kao na slici sa sivom podlogom ili je ona standard crna.?
 
RE: T: tabla od golfa 3, i plastika od dvice

ima ti kod nas ova plastika naruciti nowa mogu ti provjeriti koliko je ak te zanima..
 
Član
RE: T: tabla od golfa 3, i plastika od dvice

aj drug ako ti nije problem, provjeri koliko je love pa mi javi...ja sam tu!
 
Početnik
RE: T: tabla od golfa 3, i plastika od dvice

almyr je napisao(la):
ma nije problem za te pare za platit soferu sto je to vozao...
hvala tebi u svakom slucaju, velika je stvar pa si se i ponudio i to na poklon....cijenim to
obecao mi je jedan momak u mostaru ovdje ,pa cu znat sutra tacno na cemu sam, ako on ne bude imao, gledat cu da uhvatim taj tvoj autobus :D :D
svaka cast na ponudi druze....
jel ta tabla od dizela, ova kao na slici sa sivom podlogom ili je ona standard crna.?
tabla ti je sa crnom podlogom i bijelim brojkama.brzina ti je do 220 a okretaji do 5000.ako ulovis bus poklanjam ti to.;)
 
RE: T: tabla od golfa 3, i plastika od dvice

ee drug ja san ti gledao danas za tu plastiku moze se naruciti kosta ti oko 98 km u subotu bi ti mogla biti kod mene ako hoćeš..
 
Član
RE: T: tabla od golfa 3, i plastika od dvice

Imam ja tablu mk3 siva msl. da je 7hiljada obrtaja javi se na pm ako ti odg.
 
Član
RE: T: tabla od golfa 3, i plastika od dvice

Ima kod mene plastika ispod haube, ako hoces onu stara tipa citavu 15km, ako hoces ovu novu krutu, ona je 20km... Pozz
 
Član
RE: T: tabla od golfa 3, i plastika od dvice

evo samo da napisem u vezi ove table nasao jucer kod kolege jednog, danas mi je donio, dao mu cvaju za tablu skroz ispravnu u odlicnom stanju....
zahvaljujem se FilipuMk2 jer se momak ponudio za tablu na poklon, a i MAREX-u , iako mi ta nebi odg. od benzinca...

sto se tice ove plastike pod haubom,
@matagtimk1 hvala na informaciji i sto si se potrudio i provjerio mi to, al ja sam se nadao da je to malo jeftinije, ipak nekako kad sagledam 100KM za komad plastike koji mi stoji nedje ispod haube mi nema smisla,nebi mi zao bilo da je ne moram pilat i prepravljat...
@ ErRoR
drug ja bi tu od novije tipe krutu prije uzeo, samo me interesuje u kakvom je stanju,najbolje bi bilo ako bi mi mogao neku sliku bacit da vidim kako izgleda...ako je pobijelila, ono izgorila od sunca i godina...nema mi koristi jer je i moja takva.. :)
 
Član
hehhe, ma ne sumnjam da bi ugledan clan ovog foruma prodavao neku robu koja je za smece.. :D
ajd slikaj, pa salji, do tad....cekam sliku
 
Član
pa ako je od sunca posvijetlila uzmes mat crni sprej i ofarbas i bit ce ko nova. bitno je da nije slomljena
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
pa ako je od sunca posvijetlila uzmes mat crni sprej i ofarbas i bit ce ko nova. bitno je da nije slomljena

drug ma nije meni estetika problem lako bi ja za to, nego vremenom, godinama, i od sunca plastika kod njih izgori pa se prosipa skroz,na to sma mislio mozda me nisi tako shvatio...
 
Član
almyr je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
pa ako je od sunca posvijetlila uzmes mat crni sprej i ofarbas i bit ce ko nova. bitno je da nije slomljena

drug ma nije meni estetika problem lako bi ja za to, nego vremenom, godinama, i od sunca plastika kod njih izgori pa se prosipa skroz,na to sma mislio mozda me nisi tako shvatio...

aha

OK ;)
 
Top