Svjecice - NGK LPG LaserLine vs IridiumIX?

Svjecice - NGK LPG LaserLine vs IridiumIX?

Član
Ja sam na BMW-u imao problema sa svećicama na plinu, auto trzao strasno na kraju uzeo neke za plin posebne i gle cuda auto normalno radi nema trzanja nikakvog.
 
Član
Svi ce reci da je golf krut a pezo udoban a niko nece spomenuti da ce ovjes duplo prije otic u pezo-a nego u golfa isto tako niko nece spomenuti kad uzimas orginalni dio za golfa da je iste cijene ili skuplji nego za pezo-a..

A ko ti reče bogati da Pežou duplo brže ode ovjes? Evo ja u četiri godine promjenio desnu krajnicu i desnu sponu volana, i to kada sam kupio auto jer je takav došao. Svašta ćeš ovdje pročitati.
 
Član
poenta je da te svjecice xa plin u sustini traju duplo vise,u radnju mi dodje masu ljudi s razlicitim iskustvima,neko na obicnim predje pet godina a neko se kune u lpg svjec. jebi ga sve zavisi sta kako gdje koliko blabla....a steta bi bilo da ne spomenem drugu temu...iste price su kruzile i za japance oko 90 ih pa gle cuda postadose medju najpouzdanijima ako ne i najpouzdaniji (moje misljenje) tako da ce i ostali doci na svoje,kia i hyundai postaju se bolji bolji a to su pokazali i garancijom...samo budite realni i to je to jer sva su auta dobra,sva,milion faktora igra ulogu samo je narod zatupljen i jebi ga.
 
Top