Svijet Mobitela!

Svijet Mobitela!

Legend
Ja imam HTC Sensation i prezadovoljan sam njime, jedina mana mi je kamera, rezolucija je slaba zapravo ima samo 72 pix
 
Član
uzeo sam i ja sebi i zeni HTC Inspire 4G, radjen za americko trziste, kupio oba na ebayu, telefoni su mrak, android os, kamera extra. Jako dobar telefon, koliko sam pratio to je kao europski desire HD, ali sve preporuke za isti tel;)
 
Član
HTC
Sony sta god da napravi drajveri ga unazade, s HTC ces biti mnogo sretniji


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
 
Član
Ima li ko Xperiu V, ja narucio treba mi doci do petka. Onih 13 MP kamera jeli to primjetno naspram 8 MP kod S3.
Imam S3 ali mi prevelik za nosanje pa cu dati zeni a ovaj cu ja sebi, manji je poprilicno.
 
Član
Sony je dobavljac kamera modula za vecinu proizvodjaca mobitela, njihovim mobitelima je kamera uvjek bila jaca strana.
 
Član
Re: RE: Svijet Mobitela!

Davor_ je napisao(la):
Sony je dobavljac kamera modula za vecinu proizvodjaca mobitela, njihovim mobitelima je kamera uvjek bila jaca strana.

Upravo, kamere su im uvijek bile beton. Tih 13 Mpiksela ćeš primijetiti tek kada uvećaš sliku. Po meni je bitnija kvaliteta slike nego količina Mpixela.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
 
Član
Imam samsung galaxy s3 mini
Nov nema mu mjesec dana i neki dan mi se pojavi da imam propusen poziv i tako stoji non stop a nema propustenog,al izgleda da nije samo kod mene taj problem jos sam vidio kod druga na s3 isto stoji tak propusten poziv
i jos mi se desava da kad je zakljucan telefon kao da sam stisne ono dugme za otkljucavanje i pali mi se displej
Jel imo ko sta slicno,i kako sre rijesili
 
Član
Android mobite,dobra kamera mana baterija al kod vecine sad ovih telefone je to sve u svemu neces pogrijesiti ako ga kupis sta treba najvise da obratis paznju a to je na mrezu jel ok jer ima ix dosta sa tim problemom;)
 
Član
ma razmisaljo sam novog da uzmem posto im j ecijena ok. a imas mi sta preporucit do 300km moze i polovno;)
 
Član
huawei y300, ja ga koristim, dobio ga za 1KM u mtelu, super telefon, solidne performanse, a cijena u odnosu na konkurenciju je smijesna;)
 
Član
M_iKy je napisao(la):
ma razmisaljo sam novog da uzmem posto im j ecijena ok. a imas mi sta preporucit do 300km moze i polovno;)

pogledaj posto je htc wildfire s, ja imam wildfire bez S i nikad nikakvih problema, mada ja to nesto puno i ne ganjam, da je kamera sega mega i slicno, meni sluzi...
 
Top