Survivor FINALE

Survivor FINALE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ArminM je napisao(la):
bravof je napisao(la):
da se najezis....:lol::lol::lol:


je li ovo neka zaj*ancija:icon_question:,ja jos nevjerujem da je tema otvorena iz ozbiljnosti...:icon_rolleyes:

komso ja sam sve gledao,od pocetka sve,ako te bude zanimalo sjednemo na kafu i sve ti prepricam,da te malo uputim ako te bude zanimalo:cool::lol::lol::lol::lol:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Niki Lauda je napisao(la):
Trebali su ih sve ostaviti na onom ostrvu. Snasli bi se oni... :lol:
Glupost, to je moje misljenje. Provodis toliko vremena radeci za "dz" i jos ti ne daju da jedes. Pa to mogu samo debili :lol:

jarane svaki ovaj reality show osim glavne nagrade, kad potpisujes ugovor ima naveden honorar za svaki provedeni dan... tako da vjeruj mi da niko od njih nije bio tamo za "DŽ"... ;)
 
Član
Sasvim zasluzeno Aca je pobijedio a bio je i moj favorit, pratim od pocetka serijal i ko sto neki kazu "sapunica" smijesno!!! Al et no coment na tu izjavu smijesna je!!!!
 
Pobjednik je vise nego zasluzen definitivno, ove "sapunjicarae" necu ni pominjati, mislim da je svakom "zdravom" mozgu ocigledna razlika izmedju drugih reality show-ova i ovoga, tako da....

Nisam htio odmah na pocetku napisati ko je pobedio, bio sam napisao i stajalo je 15min pa sam editovao, nisam htio da vam kvarim uzitak gledanja, jer sam ga ja izgubio kada sam saznao ko je pobjedio (saznao sam kad je visnja izbacena), ali eto, neka je pobjedio najbolji :cool::cool:
 
Član
Nisam pratio ali zato mi stara jeste i to strastveno, zapostavila i spance zbog toga!!!par epizoda pogledao i nije me privuklo, jest da je izmislilo filozofiju i inteligenciju za velikog brata ali opet nisam ljubitelj realitija!
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
bravof je napisao(la):
da se najezis....:lol::lol::lol:


je li ovo neka zaj*ancija:icon_question:,ja jos nevjerujem da je tema otvorena iz ozbiljnosti...:icon_rolleyes:

komso ja sam sve gledao,od pocetka sve,ako te bude zanimalo sjednemo na kafu i sve ti prepricam,da te malo uputim ako te bude zanimalo:cool::lol::lol::lol::lol:


kafa moze uvjek ,ali postedi me tih gluposti....;):lol::lol:
 
Član
bravof je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
bravof je napisao(la):
da se najezis....:lol::lol::lol:


je li ovo neka zaj*ancija:icon_question:,ja jos nevjerujem da je tema otvorena iz ozbiljnosti...:icon_rolleyes:

komso ja sam sve gledao,od pocetka sve,ako te bude zanimalo sjednemo na kafu i sve ti prepricam,da te malo uputim ako te bude zanimalo:cool::lol::lol::lol::lol:


kafa moze uvjek ,ali postedi me tih gluposti....;):lol::lol:

ma reko da te uputim ako hoces,,,hehe,nije frka,dogovorimo se za kafu vec,vidim te ides u piku dole,ja sam zaguzvo s njim,pa ne idem dole vise,ali naci cemo mjesto,nismo pesini;)
 
emir_89 je napisao(la):
Niki Lauda je napisao(la):
Trebali su ih sve ostaviti na onom ostrvu. Snasli bi se oni... :lol:
Glupost, to je moje misljenje. Provodis toliko vremena radeci za "dz" i jos ti ne daju da jedes. Pa to mogu samo debili :lol:

jarane svaki ovaj reality show osim glavne nagrade, kad potpisujes ugovor ima naveden honorar za svaki provedeni dan... tako da vjeruj mi da niko od njih nije bio tamo za "DŽ"... ;)

Da, ali samo kada su u pitanju poznate licnosti. Koliko ja znam, od njih to niko nije bio... Nema tog honorara koji ce me natjerati da gladujem. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top