Subwoofer

Subwoofer

Član
Imam subwoofer Pioneer TS-W3004SPL od 3000 watti i 1000 watti rms-a,imam problem sa njim kada je malo pojacan krci,a kada pritisnem membranu struze ali kada pojacam malo vise zvuk je odlican,zvucnik je izgleda vec jednom servisiran e sada ne znam jeli namotavan ili mu je samo donja membrana sto drzi namotaj u centru ispucala pa ju je neko lijepio a nije dobro centrirao namotaj ,e sta sada da radim da li ima neki servis ili neki decko koji radi subwoofere u Tuzli ili u blizini Tuzle da mi sredi taj subwoofer,unaprijed zahvaljujem na pomoci,,,
 
Član
Amaterski odradjeno namotavanje , nije dobro centrirana spula a mozda je i ponovo i neka od zavojnica sprzena ....:icon_rolleyes:

Slaba fajda da ti to ovdje neko kvalitetno odradi jedino da poslajes postom u novi sad u audio power tamo mogu odradit da bude kao i fabricki, kolko ti je ispaltivo ne znam jer to ti dodje 80-100 KM bilo gdje da se radi popravka!

imas tu blizu srebrenika jednog lika sto radi obrati seclanu koki nek ti da broj moze ti i on to uradit ne bas ko ovi u novom sadu al sigurno bolje neg sto ti je sad ...

Nego ako mozes prodaj to kome tako kako jest namijeri para pa kupi ispravan woofer ;)
 
Član
hvala druze na informacijama :icon_sad:,znam da je bolje da se proda ali kome god da prodam reci ce da sam ga izlevatio tako da cu morati da ga uradim a koji je to lik iz srebrenika kako da stupim u kontakt sa njim novi sam ovdje pa ne znam mislim slabo poznajem ljude sa foruma pa ako ti mozes pitaj tog decka za broj pa da vidim sta i kako pozzzz
 
Top