Subaru Impreza WRX "BugEye"

Subaru Impreza WRX "BugEye"

Član
33102240016_large.jpg
 
Ovaj spojler sa pika je neka ofirna kopija tj nije ni kopija nego nesto wanna be :D Imaju kopije za 150-160E da se uzme i to je naravno u planu. Kod mene nisu fabricke stopke nego neke JDM-ove sa prstenovima :D
Sto se tice hakweye to mi je zelja djaba sto je nepotrebno hehe :D A ove crne farove mogu nabaviti kao sa slike to mozda i uradim malo da je uljepsam dok ne dodje hakweye prednji dio :D
 
Član
Ovaj spojler sa pika je neka ofirna kopija tj nije ni kopija nego nesto wanna be :D Imaju kopije za 150-160E da se uzme i to je naravno u planu. Kod mene nisu fabricke stopke nego neke JDM-ove sa prstenovima :D
Sto se tice hakweye to mi je zelja djaba sto je nepotrebno hehe :D A ove crne farove mogu nabaviti kao sa slike to mozda i uradim malo da je uljepsam dok ne dodje hakweye prednji dio :D
ma kako da je bitno za taj spoiler kopija il orginal , vazno je da je cvrst i da nalegne fino... kad bi se mogli otvoriti ti farovi i ofarbati se u crno unutra i ubaciti bixenon bolji bi bili nego oni ..meni je auto super i sve lijepsi sto ga vise gledam jedino felge osvjeziti i farove srediti , i maglenjake zatvoriti u one plastike ili ih presvuci nekom folijom zutom ili crnom i de te zmigavce prefarbaj transparentnim sprejem ubi u oci, posebno mi se svidjaju blatobrani sto su onako uradjeni i izbaceni ..:)
 
Poslednja izmena:
Pa ima veze u Japanskom svijetu , necemo smece da stavljamo i ima par stavki na njemu sto hajmo reci ne leze kako treba i meni na oko nije to to jer su mu stranice malo vise u spic nije onaj kockasti oblik. Farove sam planirao da otvorim i ofarbam okvir u crno ali izletili su ovi JDM farovi kao sa ove crne gore sto si stavio pa cu to zaganjati. Felge idem za par dana da pogledam nasao sam neke za prvu pomoc za sada dok se financijski oporavim :) Maglenke sam uradio vec u zutu blagu foliju :D Evo malo sam po brdima testirao lamelu jos se mora njezno s njom :D
 
Top