Subaru Impreza WRX "BugEye"

Subaru Impreza WRX "BugEye"

Član
Auto je rijetkost i sve to stoji, fino ga je vidit. Ali zasto bi ova garaza trebala imat 50 stranica, kad je momak samo prestavio auto, nije nista poceo vece radit..
Pa s tim da ima vise od 5 stranica samo gdje ljudi cestitaju na kupovini opet to nije nista strasno :D A ovo auto zasluzuje i 70 stranica samo da se gleda kakav jeste vjeruj mi :D

Auto je rijetkost, svaka cast na kupovini, ali ne vidim zasto bi trebao imat 70 stranica, da ljudi bacaju ibret, koda je neka prerada koja to zasluzuje ;)
 
Samo opusteno ljudi ne trebaju meni stranice ne mora biti nijedna ja sam samo nako postavio da podjelim sa vama ovaj raritet i to je sve nema potrebe dizati galamu , za mene on zasluzuje i 170 stranica i to je to svako ima pravo da se ne slaze samnom :)
 
Hahhaa Saide picke kazu kakav je ovo sepet okasti :D Vise se stariji ljudi okrecu :D
A sto se parkinga tice Da auto stoji malo duze jer cekam jos tu lamelu necu da ga vozim jer je stanje kriticno pa necu bezveze da napravim jos veci belaj neka ga malo
 
Član
tumblr_mlfffi4M1I1qa9pxdo1_1280.jpg
 
Top