struja i voda za brisace

struja i voda za brisace

smetaju mi lampice na bordu vode za brisace ima ali pokazuje na tabli lampicu
rekli su mi da se senzor zaprljao ali kako sam ja vidio tu nema senzora nego plovak
i ja jedva nekako uhvatio ga zicom i povukao gore dole ali isto opet pa ne znam sad moze li se kako to popraviti
htio sam skinuti bocu pa isprati je sa sodom ili nekim tecnostima i vratiti ali nisam uspio jer ne znam kako se skidaju crijeva sa strana za za prskalice farova i sofersajbu koja su spojena na to pa je i malo tijesno...imate li neku preporuku da to rijesim
bmw e46 fl
i cesto mi se pali da ne radi prednja sijalica a kad se to upali desni zmigavac ne radi i ja ugasim i upalim auto onda ne gori ta lampica i radi zmigavac i ja skinem zmigavac gledam oko dzeka sve uredu kabel nije nigdje ostecen pa nezz sad jel to moze biti negdje drugo ostecen kabal ili nesto drugo?
a zadnja pozicija na gepeku i osvjetljenje tablice na gepeku ne radi i tu sam doveo struju drugim zicama sa druge pozicije koja radi jer imaju ukupno 4 sijalice za poziciju + 2 za osvjetljenje tablice i sad sve sijalice rade ali mi uvijek gori lampica na bordu da je pregorela a mene interesuje kako tu nema struje...sto se tice osiguraca to sam provjerio...
moze li zamajac uticati na vucu auta?
gdje u tuzli,kalesiji,zivinicama mogu kupiti excalibur folije za stakla?
kad ubacim u rikverc pisti mi zvucnik od senzora sto predpostavljam neki od senzora nije ispravan, mogu li ja provjeriti koji senzor nije ispravan ili kolko njih nije ispravno i kako se to skida pa da kupim drugi i zamjenim?
to su te sitnice koje su mi ostale da sredim pa bi volio da nesto od toga sam napravim dok imam slobodnog vremena jer sam se naplacao majstorima za druge vece stvari koje sam sve rijesio...
i kad ovo rijesim onda imam auto u kojeg je sve u potpunosti 100% ispravno a ja samo tako i mogu da vozim :D
 
Poslednja izmena:
Top