Street Race - Sarajevo 2008

Street Race - Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma jel tako Redline, cudo jedno je velika profesionalnost kada ti padne softwer na mjerenju vremena! Cuo sam ja za tebe! Organizovao si i obisao jako puno trka ;)!!!! Sve je ovo beze za tebe ;)
 
Član
Dobro Dava ali se barem na utrci na kojoj smo mi radili nije niko prevrnuo,i ja nisam rekao da se trkam u beogradu itd.nego sam rekao da kada se vec pravi neka se napravi kvalitetno kao tamo,dosta od mene raspravljajte se sami!!!
 
Administrator
RedLine je napisao(la):
Dobro Dava ali se barem na utrci na kojoj smo mi radili nije niko prevrnuo,i ja nisam rekao da se trkam u beogradu itd.nego sam rekao da kada se vec pravi neka se napravi kvalitetno kao tamo,dosta od mene raspravljajte se sami!!!

pa sta imas govoriti organizuj, napravi...
A mogao bi se i predstaviti i procitati pravila foruma
 
Najvise volim ljude koji su jaki na tastaturi i na jeziku!!!! Idite ljudi ne SEMA SHOW u Las Vegas da vidite kako se auta rade hehehehehehhehehehehehhehehe JBG sorry na off!!! :p
 
Član
RedLine je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
RedLine je napisao(la):
Nisam to rekao,bolje nista nego ista,nego sam rekao da ako se vec pravi taj race neka to bude na nivou a ne neki bezveznjak od pokusaja sa nesrecama,a ako ste za druzenje brate marijin dvor i race koliko hoces isto te dodje,ni dole nije nista organizovanije!!

vidim da si maksimalno negativno nabrijan protiv gerinog kupa. Ja licno kad mogu vozim kad ne mogu i ne vozim i eto. Pohvalim sto je dobro, kritikujem sto je lose. Do sada nisam procitao ni jedan tvoj pozitivan post osim onog kupujem felge :icon_biggrin:

Samo jedva cekam da vidim tu "tvoju" trku ako je bude, pa da vidimo i mi jednom taj evropski nivo i da malo komentarisemo skupa sa tobom.

i ja vala jedva cekam da vidim ut "UTRKU" valjda ce biti trokolica...

Pa sta cekate sad ce utrka u Beogradu pa idite i vidite sta je utrka,p a se jos malo strpite pa idite u Rijeku da vidite sta je trka.Dosta od mene,moj je stav takav kakav jest,jer danas ljudi koje obavljaju svoje funkcije nisu ti ljudi za taj posao!!!

I da odemo sta smo postigli?

Ja sam vec napisao, vidjet cu i tu vasu trku, mozda i voziti, valjda ce biti na evropskom nivou... Najlakse je udarati po drugima..
 
Početnik
jeli se to opet neki bune i pokusavaju zagovarati šašava pravila kao u susjednoj zemlji? :D :D :D
 
Obavještavamo Vas da je manifestacija „Street Race - Sarajevo 2008“, koja je trebala biti održana u nedjelju, 20.07.2008. godine na dijelu nove saobraćajnice Ilidža - Hrasnica (Butmirska cesta) u neposrednoj blizini Termalne rivijere Ilidža otkazana zbog problema tehničke prirode. Naime, sanacija na dijelu saobraćajnice na kojem je trebala biti održana utrka nije obavljena na vrijeme, te iz tog razloga nismo u mogućnosti da organiziramo najavljenu utrku.

Novi termin održavanje ove utrke bit će naknadno objavljen.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top