Stravican Sudar!!!

Stravican Sudar!!!

Član
cccccccccccc bas da se najezis. al ne kontam kako ga ovaj na motoru nije ni pokusao zaobici... :icon_confused:
 
Pa vidis da je krenuo lagano s lijeva strane jer je ovaj usporavao, i kako ce ga zaobici kad mu se pred ocima okrenuo s autom ;)
 
Član
ma lik nastavio samo pravo i pokusavao zakocit, nije ni pokusao zaobici sa desne strane. ne kazem ja sad da je mogao izbjeci auto, al me cudi da nije ni pokusao...
 
emir_89 je napisao(la):
ma lik nastavio samo pravo i pokusavao zakocit, nije ni pokusao zaobici sa desne strane. ne kazem ja sad da je mogao izbjeci auto, al me cudi da nije ni pokusao...

Kako ce bolan izbjec sa desne strane,jesi li ti ikad vozio motor?Nije to auto da mozes bacat drift u pokusaju da izbjegnes kretena ccc.
Btw,u pravu je Knezho,ovaj kreten je zasluzio da mu se sudi za pokusaj ubistva,i oduzimanje dozvole za sva vremena.
 
Član
ma jestel vi normalni jel nemate oci auto je preslo u trake suprotnog smjera ??? i znaci motorista je vozio u suprotnom smjeru realno motorista kriv ??? ovo jeste nesmotren potez vozaca auta ali u ovom slucaju nije kriv sekunde
 
Član
neznam fakat sto se palite na nesto sto bi svi mi uradili pogledas fino iza imal koga u tvom smjeru da ide vecom brzinom da znas kako ces zakocit brze sporije i onda pogledas iz suprotnog smjera da vidis imal vozila mozes li preci na tu stranu i okrenut se i onda radis tu radnju motor ne ide linijom izmedju traka suprotnog i normalnog smjera vec na sredini izmedju traka suprotnog smjera i tu nema nikakvog opravdanja sto se tice motoriste
 
Član
Brate sta se lud pravis kad je motorista vidio da ovaj koci pokusao proci sa lijeve strane a ovaj je hladno namoto lijevi.....

Sve i da se nije bilo nikog pa i ovog motoriste nek je ovaj pametan sto se okrece na autoputu!
MAJMUN :icon_evil:
Ovakve treba streljat po kratkom postupku!
 
Legend
KingP je napisao(la):
Brate sta se lud pravis kad je motorista vidio da ovaj koci pokusao proci sa lijeve strane a ovaj je hladno namoto lijevi.....

Sve i da se nije bilo nikog pa i ovog motoriste nek je ovaj pametan sto se okrece na autoputu!
MAJMUN :icon_evil:
Ovakve treba streljat po kratkom postupku!

tacno,motorista uopste nije znao sta vozac namjerava uraditi,da ga je pokusao obici s desne strane,riskirao bi,jer logicnije bi bilo da je vozac naglo presao u desnu traku,nije ni pomislio kao niko od nas ovdje da ce preci u suprotnu...
 
Ja neznam jel neko od vas vozi motore ovdje,ali ocigledno neznate osnovnu stvar.Kad se naglo koci sa motorom,nema nikakvog skretanja lijevo desno samo pravo.Jedino je mogao bez kocenja,ili sa minimalnim kocenjem da ga pokusa izbjec lijevo il desno.Naravno u ovakvoj panicnoj i kriticnoj situaciji motociklista je mahinalno samo kocio u pokusaju da se zaustavi,jer kako i da smireno odreaguje,otkud je znao sta ovaj komad govedine za volanom smjera???
Btw,hladnokrvnost je ta koja razlikuje pravog i iskusnog bajkera od obicnog motocikliste.
@c0d14c ti si bolestan druze,gdje si kupio vozacku?
 
Član
ma ovdje vala na dobrinji, samo bi da se svadjate motor je udario auto znaci u suprotnoj traci kriv motorista 100% jer nije se sudar desio u toku izvodjenja radnje zakonite nezakonite nebitno a to vi kamikaze vozite po linijama imate traku ko svi ostali normalno pa u traci vozite
 
c0d14c je napisao(la):
ma ovdje vala na dobrinji, samo bi da se svadjate motor je udario auto znaci u suprotnoj traci kriv motorista 100% jer nije se sudar desio u toku izvodjenja radnje zakonite nezakonite nebitno a to vi kamikaze vozite po linijama imate traku ko svi ostali normalno pa u traci vozite

Pa dobro jel ti vidis da covjek bjezi lijevo,jer vidi frajer staje ispred njega bez razloga,sta on zna sta kreten namjerava izvest?Bil ti u ovakvoj situaciji pokusao mahinalno lijevo pobjec (sto je i logicno,lijevo pretices) ili desno?
 
Član
ne ja nekak objektivno gledam jer je ovo kao autoput koliko sam ja to skontao i gledam da je zaustavni put na sredini izmedju jer nema mjesta sa strane tako da bi sporija auta trebala ici lijevom stranom a obilazenje da se vrsi desnom zar ne ?
na stranu sve dosad receno nhf :icon_smile:
 
Član
mohao ga je zaobici sa desne ali opet rako za rsebi vece mi je prostor sa lijeve strane i onda je ovaj smotao lijevo i motoristo jos vise lijevo ali je stalo auto skroz ;)..samo mi nije jasno sto nije smotao malo desno uezo luka pa lijevo isto kao da je htjeo poprijeciti put motoristi ovako :icon_question:
 
Top