Stimanje visine snopa kratkih svjetala PUG307?

Stimanje visine snopa kratkih svjetala PUG307?

Član
Skoro sam skinuo xenone sa kojima sam bio pravo zadovoljan sto se tice vidljivosti i zasad sam stavio halogene sijalice, medjutim, lijevi far baca u visinu sto sa xenonim nije bio slucaj, npr. 2-3 metra on svijetli iznad desnog fara, da je obrnuto imalo bi mi cak i logike ali ovako nesto ne valja. Mozda sam ja sta zezno stavljajuci sijalicu ili cak onda sama ne vaja, to neznam.
Imam motorice za nivelaciju, ali interesuje me kako mogu samo taj lijevi da nastelujem kako treba?
Hvala :)
 
Član
Tehnicki 5km i rijesi se muke ;) ako hoces da je dobro ustimano, ako neces ispred zida anvece, imas inbusa dva na svakom faru okreci i stimaj visinu ;)
 
Član
ma kakav tehnicki, nece da pipne, sad registrovao, i govorio kaze ma dobro je to, pa nije dobro objasnim mu sta je, kaze nema kad ;)) probat cu ja to sam :) hvala Brume ;)
 
Član
Ako ti nije stavio onaj uredjaj ispred farova ne moze on reci da je dobro ili nije dobro, otidji u drugi ili bilo koji servis koji ima to stimanje ;) tesko ces sam to ustimati da ne smeta ucesnicima u saobracaju ;9 nije frka i drugi put
 
Top