stilo, folija za krov i haubu

stilo, folija za krov i haubu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zelim da zalijepim crnu llumar foliju na krov i haubu, da izgleda poput ovog stila na slici, koliko kosta da to neko uradi i gdje se sve moze uradit, a koliko kosta sama folija, po mogucnosti u Tuzli ako ne gdje onda? Hvala!


[attachment=34500]
 

Prilozi

  • stilo_arjo.jpg
    stilo_arjo.jpg
    49,3 KB · Pregleda: 40
Član
na ovom stilu s ovim felgama, karambolkom bas stoji ovo.. ali ako nemas s cim upariti neradi djaba..;)
 
Član
uradi jasta jel tunning ili ne ovako ce biti upecatljivo i primjetno ;)
samo mjenjaj fabriku:icon_biggrin:
a ovaj stilo ti je odlican 'uzor' samo radi po njemu :)
 
Član
Preko haube nemoj a krov moze... Evo da ti docaram zasto ne raditi haubu
02042009492.jpg
 
Član
kAcA je napisao(la):
Preko haube nemoj a krov moze... Evo da ti docaram zasto ne raditi haubu
02042009492.jpg

hvala na upozorenju, haubu necu sigurno radit a za krov cu jos vidjet, a ti bi ovo mogo popravit tako da gdje je kosina prije udubljenja haube da skines foliju tu ne treba da bude jer izgleda tako ruzno, bolje je kad je bez tih rubova, barem za mene.
 
eMIR_991 je napisao(la):
Zelim da zalijepim crnu llumar foliju na krov i haubu, da izgleda poput ovog stila na slici, koliko kosta da to neko uradi i gdje se sve moze uradit, a koliko kosta sama folija, po mogucnosti u Tuzli ako ne gdje onda? Hvala!

evo ti br:061821416,momak se zove emir iz srebrnika on presvlaci te folije,al neznam tacnu cijenu a br.sam dobio licno od njega jer i ja planiram staviti tu karbon foliju,POZDRAV
 
Drug samo krov odradi obavezno,a davno je isfuralo da se hauba u crno stavlja, a vec ti je momak demonstrirao zasto da haubu ne radis.

sretno
 
Član
:icon_mad:
Shlauf je napisao(la):
Pa za koju si se variantu odlućio, jesi li šta već uradio ?????:icon_rolleyes:

ma vidio si da me sad zeza sat pa kad to sredim vidjet cu, a mislim da to nista necu radit, vec samo zatamnit stakla, jer sam mislio sve uradit i haubu i krov al vidio sam kako to izgleda ovako cu vjerovatno ulozit u gljivu i mozda lonac, a za to cu kasnije otvorit temu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top