Stanje puteva na odredenim dionicama

Stanje puteva na odredenim dionicama

Član
Nisam mogao naci temu pa evo prijedlog da se napravi i da pisemo gdje bi trebali da pripazimo na odredenim putevima.

Sinoc vracam se kuci ulicom Safeta Zajke 222 odma kod zgp ima onaj brezuljak i tamam sto sam dosao do njega saht otvoren, pokopac na putu da izbjegnem zakacim poklopac i probijem karter, prvo sam mislio da mi je guma pukla pa sam odma stao kod one male prodavnice i pogledam ispod kada ulje curi, zaustavim patrolu odvedem ih do sahta pokazem kaze on nema tragova da ti je ulje kapalo nemam sta pisati konta ja ga lazem, prode par minuta kada naletise jos dva auta samo sto kod njih nista nije otislo govorim ja policajcu eto vidis sada on blehno, poslikase zapisa u njegov blok nazovi osiguranje i nek nas nazovu mi cemo potvrditi, danas nazovem osiguranje kazu mozes jedino da tuzis sarajevo puteve a od toga nemam nista.
Poklopac ima samo sto nema svoju funkciju kod otvarannja, i kada auto naleti po cosku izbije ga iz rupe i poklopac ostane na sred ulice.

Saht je i dalje pokvaren tako da pripazite jer je na samom brijegu i ne pregledan je kada idete iz smjera Buca Potok.
Valjda je ko sta skonto tesko je opisati bez slika mjesta i sahta.

- Ukoliko admin misli da treba tema o upozorenju stanja na putevima nek otvori pa neka pise ko gdje sta zna :D
m84nz2j6e0m77jc5ehlw.jpg
 
Član
Imao sam prije 3 godine isto iskustvo. 3 dana nakon što sam kupio auto naletio na šaht. Pukla guma i napukao karter(kasnije zavaren). To ne bi bilo ništa neobična da ujutro nije dijete upalo u šaht i slomilo ruku. Ja sam uletio naveće oko 10 sati poslije djeteta i niko nije našao za shodno čitav dan da to sanira ili čak stavi upozorenje.
 
Top