Šta vam je najbitnije pri kupovini xenon opreme?

Šta vam je najbitnije pri kupovini xenon opreme?

Å ta vam je najbitnije pri kupovini xenon opreme?


  • Total voters
    34
Član
uglavnom cijena, posto sam misljenja da je (skoro) sva oprema koja se moze uzeti u BiH istog porijekla, tj. isto sr*nje, drugo pakovanje.....
 
Član
Znaci prije bi kupio neki set bez garancije za npr. 30km manju cijenu nego set sa garancijom?
 
Član
znas kako, dok je cijena xenon seta bila 200+ km, tih 30km razlike su bile dosta manji postotak, i u tom slucaju, naravno, bih odabrao onaj s garancijom....medjutim sada kad je taj set bez garancije 100tinjak maraka, a znam za X slucajeva da su isti takvi setovi ljudima potrajali po minimalno godinu dana, pa i vise, radije uzmem taj jeftiniji set pa ga zamijenim citavog ako treba za godinu i po, a ionako ne ocekujem ni od seta s garancijom da traje 3 godine :)
 
imam na autu dva seta jedan sam platio 200 km prije 2 god a jedan 90KM prije godinu isto se ponasaju i smatram da je sva roba u bih slicnog kvaliteta neka malo boljeg neka malo losija ali sve je to tu negdje .
 
Član
Niko ti ne garantuje da ce ti set trajati godinu dvije, ni sa garancijom ni bez.. Evo konkretno ja npr imam dosta ljudi koji su kupili set prije godinu, godinu ipo i sada im uredno rade a ima i onih kojima je nakon mjesec dana crkao balast i uredno su dobili novi besplatno, tako isto ti se moze desiti i sa tim setom bez garancije cak je i veca mogucnost jer roba bez garancije je u nabavci jeftinija a i sigurno slabije kvalitete cim se dobavljac ne obavezuje da garantuje za tu istu robu..
Struja je to ne mozes ti znati hoce li se to pokvariti ili ne.. :cool:

Uzmi racunicu da je set bez garancije recimo 100km a sa garancijom 140-150km.. Nek ti se desi da ti crkne neki dio nakon lupam par mjeseci dosao si na cijenu xenona sa garancijom a i daljes nemas garanciju..
 
Član
Volio bih da ima setova i sa 4300k i 5000k a ne samo ovi plavi i ljubičasti ;)
Što se tiče kvaliteta to je sve Kina i Hong Kong tako da tu nema razlika, ako bih sa sigurnošću znao da se tako nešto npr. proizvodi u Njemačkoj onda bih i više platio!!!
 
darko13 je napisao(la):
Volio bih da ima setova i sa 4300k i 5000k a ne samo ovi plavi i ljubičasti ;)
Što se tiče kvaliteta to je sve Kina i Hong Kong tako da tu nema razlika, ako bih sa sigurnošću znao da se tako nešto npr. proizvodi u Njemačkoj onda bih i više platio!!!

Ko kaze da nema setova od 4300 i 5000K,pogledaj malo oglase
 
Član
ja sam xenone platio 300KM, pa mi je procesor pregorio 525KM tako da su me xenoni izasli 825KM i sada nemam xenona:D
 
Top