Sta Uzeti? BMW 3 vs Audi 4 vs Citroen 5

Sta Uzeti? BMW 3 vs Audi 4 vs Citroen 5

hvala svima na odgovorima, vasa misljenja su mi pomogla o odlucivanju.
Pa sam se odlucio za Audi jer kontam da je audi opet vozilo za mladju osobu kao mene ja imam 25 godina i mislim da ce mi bolje pristajat nego citroen koji mi vise malo ide na penziju. A audi je ipak pojava i dobar mamac :))
 
krafthouse je napisao(la):
hvala svima na odgovorima, vasa misljenja su mi pomogla o odlucivanju.
Pa sam se odlucio za Audi jer kontam da je audi opet vozilo za mladju osobu kao mene ja imam 25 godina i mislim da ce mi bolje pristajat nego citroen koji mi vise malo ide na penziju. A audi je ipak pojava i dobar mamac :))

dobar izbor u svakom slucaju.. audi je audi ;)
 
Član
leon1p je napisao(la):
Udobno i siroko ... C5 i kraj price
HDi motori imaju definitivno manje mana nego VAG-ovi TDI, kakvi su ti bmw-ovi ne znam, ali eto i sa te strane ce te glava manje boljeti.
Svjetlucanje ko USS Enterprise opet C5
Da se ne dodirujes ramenima sa suvozacem opet C5
Kao sto vidim taj ima puno manje kilometara od ostala 2 navedena tako da i si i po tom pitanju profitabilniji i duze ces ga exploatisat
i sta je cinjenica sa novim c5 x7 modelom je da nevjerovatno dobro (za jedan citroen) drzi cijenu
Potpisujem sve
I još možda najveća predost , posebno u odnosu na Audija , rizik od krađe minimalan
 
Član
BMW, mozda mozes naci i e92 za te novce ;)

al s obzirom na tvoje prohtjeve kupi sebi A6 a ne A4... bice udoban, sirok, svjetluca, itd... mada ne kontam c5 zajedno sa ovim autima jer je dosta siri... ako vec hoces sirinu i udobnost trebao si staviti a6 i e60 zajedno sa ovim citroenom..
 
Član
krafthouse je napisao(la):
hvala svima na odgovorima, vasa misljenja su mi pomogla o odlucivanju.
Pa sam se odlucio za Audi jer kontam da je audi opet vozilo za mladju osobu kao mene ja imam 25 godina i mislim da ce mi bolje pristajat nego citroen koji mi vise malo ide na penziju. A audi je ipak pojava i dobar mamac :))

svaka cast na odabiru..pogrijesio nisi nimalo...;)
 
Član
Ovaj c5 je fantastican iako nisam ljubitelj francuskih proizvodjaca, audi je audi ipak, ali ja mislim da bi ja uzeo c5 :cool:
 
Član
Ako trazis te điđe elektronika i ta sranja onda citroen je to sto trazis....rođak mi ima audia a4 b8 2008god extra je komforan,udoban,a i dobro vuce 2,0td a i unutra svjetli ko u americi :D
 
GOLF TZ je napisao(la):
BMW, mozda mozes naci i e92 za te novce ;)

al s obzirom na tvoje prohtjeve kupi sebi A6 a ne A4... bice udoban, sirok, svjetluca, itd... mada ne kontam c5 zajedno sa ovim autima jer je dosta siri... ako vec hoces sirinu i udobnost trebao si staviti a6 i e60 zajedno sa ovim citroenom..

Zajedno sa ovim Citroenom idu A4 i BMW 3 i npr. Pežo 407. To što je C5 prostraniji i širi od njemačke konkurencije ne znači da spada u višu srednju klasu. Tu je C6. ;)
 
Top