Sta odabrati HUDINI ILI ZEDER ??

Sta odabrati HUDINI ILI ZEDER ??

prva stvar je ta da sve zavisi kakav je lopov...ako su profesionalci koji su u pitanju nece ti auto ostati, ljudi imaju nacine o kojima mi svi mozemo samo sanjati...to su ljudi koji zive od toga i po cijeli dan kontaju kako ce odraditi auto, zato vjerjem da ne postoji prepreka za takve ljude ni mehanicka niti bilo koja druga tipa alarmi i blokade...ljudi to sve ukidaju ne minutama vec sekundama...to sve naravno ako su profesionalniji, tako da su zastite dobre samo za ove ''amatere''...
 
Legend
Emire, sve se moze ukrasti, fazon je samo koliko to nesto ce njima dugo vremena "ukrasti" dok ne uzmu auto.. pretpostavljam da i hudiny i zeder im uzima previse vremena da se zezaju sa tim, i zbog toga u vecini ta auta i ne "napadaju" pogotovo ako su parkirani negdje je je cest protok ljudi, auta, itd itd..
 
Emire, sve se moze ukrasti, fazon je samo koliko to nesto ce njima dugo vremena "ukrasti" dok ne uzmu auto.. pretpostavljam da i hudiny i zeder im uzima previse vremena da se zezaju sa tim, i zbog toga u vecini ta auta i ne "napadaju" pogotovo ako su parkirani negdje je je cest protok ljudi, auta, itd itd..
100% si upravu...bolje je naravno zastita ja samo kazem da ako se naklate odnijet ce ga paukom ako hoce :)...a sve znaju oni obiti i zeder i multlock i hudiny sve kad hoce...
 
Član
najjeftinija varijanta je odes u neko osiguravajuce drustvo i vidios ko ce dati da osiguras kasko protiv kradje i ajd cao :) imas pokrivenu i stetu za ne daj boze a i od kradje
 
Član
najjeftinije u smislu i ako ti ukradu naplatices nesto a ovako ako obiju zastitu neces naplatiti nista. tako da si sto narodna izreka kaze bolje ranjen vec mrtav. samo je mnogima zao da uplate i onda kazu joj puno mi ovo ono a najskuplje bude kad otjeraju
 
Član
ništa nije 100% sigurno, ako se zainate, odvest ce ga. ali bolje ikakva zaštita, nego ništa.

btw, do nedavno nisam znao da se auto moze upaliti ako je zeder zakljucan. jaranu crko akumulator, zaboravio otkljucat zeder i upalili na guranje, vozao ga 20ak min i tek kasnije kad je ponovo htio upaliti i nije uspio, skonto da nije otkljucao zeder.
 
Član
Pa zar zeder ne pravi fizičku i elektronsku blokadu? Kako je onda okretao volan?

A po meni je najbolje alarm plus neki skriveni prekidač da ne može auto upaliti.
 
Član
Pa zar zeder ne pravi fizičku i elektronsku blokadu? Kako je onda okretao volan?

A po meni je najbolje alarm plus neki skriveni prekidač da ne može auto upaliti.
hmm to i mene bas zanima,jer kad zeder zakljucas ne mozes volan okretati a ni upaliti,bar je tako kod mene na oba vozila......sad na guranje nisam probao
 
Član
ništa nije 100% sigurno, ako se zainate, odvest ce ga. ali bolje ikakva zaštita, nego ništa.

btw, do nedavno nisam znao da se auto moze upaliti ako je zeder zakljucan. jaranu crko akumulator, zaboravio otkljucat zeder i upalili na guranje, vozao ga 20ak min i tek kasnije kad je ponovo htio upaliti i nije uspio, skonto da nije otkljucao zeder.

kako ce gurati kad mu je volan namotan, a moze se upaliti auto nije problem, imam hudiny vec 6 god. i prezadovoljan sam nikad nikakav problem
 
Super Moderator
Imam hudini na jednom autu i jednostavan je i lak za upotrebu! Zeder sam imo i nekad je kocio i sta ja znam. A ja kad radim nasto na autu od zastite samo cobru uzimam odma ako cu zadrzavati auto
 
Član
Imam hudini na jednom autu i jednostavan je i lak za upotrebu! Zeder sam imo i nekad je kocio i sta ja znam. A ja kad radim nasto na autu od zastite samo cobru uzimam odma ako cu zadrzavati auto
ja kad sam na petici ugradjivao kobru zoran na dobrinji sto se bavi ugradnjom zedera kaze mi da je od kobre sada bolja meta sistem,jer kao meta sistem ima dvije neke blokade,ja imam na golfu 3 kobru,da nje nije bilo muzika bi vec davno bila ukradena...al zahvaljujuci kobri jos je u autu :)
 
Meni su umalo ukrali auto ispred očiju i nakon toga sam stavio zeder i vjeruj mi više nikad nisam imao problem , BTW nikad nisam čuo da su nekome ukrali auto sa zederom osim ako nije bio zaključan , tako da su mi to šuplje priče rekla kazala, neka neko navede kome su ukrali auto sa ZEDEROM zaključanim
 
vjerovao ili ne ja necu nikog djaba da reklamiram niti pravim anti reklamu za druge al ja sam vidio , kako kad gdje zasto nebitno meni postotak nece dati ni zeder ni hudini nemam sta lagati ;)
 
Član
Ja sam prije godinu dvije gledao emisiju na HRT-u. Likovi za potrebe emisije provališe zeder za 3 minute. Naivna mi je priča da nije nikada provaljen...
 
Top