Šta kupiti,koje auto za 13000-14000KM?

Šta kupiti,koje auto za 13000-14000KM?

Član
Interesuje me savjeti šta kupiti za 13000 do 14000KM? Koje auto..Nešto relativno malđe,sa dobrom i opremom.. da se može poslije i prodati. Ma znate na šta mislim. Šta bi vi sebi kupili? :)
 
Član
Interesuje me savjeti šta kupiti za 13000 do 14000KM? Koje auto..Nešto relativno malđe,sa dobrom i opremom.. da se može poslije i prodati. Ma znate na šta mislim. Šta bi vi sebi kupili? :)

I ja sam danas otvorio slicnu temu. Moj budzet je nesto manji, a i zapao mi je za oko Audi A3 2004, dvoja vrata.
Malo sam se raspitivao o tom autu, zanima me motor, kvarovi, mane.

Al moj je prijedlog def Audi A3
 
Član
Sto se tice Mercedesa,auto za respekt,ali isto treba imati u vidu da je to auto novo vrijedilo preko 120000KM. Premocan auto naravno..Trenutno njihova cijena ako mislimo na istu liniju,ako je ispravan je oko 18000KM. Imaju strasnih problema sa elektronikom,jastucima (koji su umjesto amortizera,a preskupi su) sa mjenjacima itd. Ne zato sto je los auto nego su svi presli preko 700.000km.. Tako da ako postoji za 13-14000KM pa i 15000KM..onda je leš. I treba ti jedno 5000KM da ga uvedes u red.

Što se tice francuza,nisam ljubitel ali poštujem. Vremenom su sve bolji,pogotovo Renaut ili ti ga Reno :) pa i Pežo...Ali I cijena im spada strasno..Ipak mislim da Švabo je švabo.

Coupe-a teško poslije prodat,imao sam ga baš e46 ci 2004god..

Audi,nekad jako mocan auto...u zadnjih 10tak godina jako loseg kavliteta nakon sto su vecinu svoje proizvodnje PRVI prebacili u Kinu.. Audi A3 danas jako dostupan,ima ih ko nekad Golfova,kao BMW E46-ica.. i njima brzo pada cijena ali ipak bi ga prije kupio nego Golfa 5 ili 6..
Eh sad ...neznam. Ima recimo povoljnih a dobrih Škoda Octavia,Audia A4 B7,pa cak i A6 2004-06,BMW serije 1,serije 3 e90,Mercedesa C ili E klase,mada ako su ove cijene garant su presli 10000000km...itd. Dobar a stariji e39 ili e38,A4 B6 S-line...itd.. Zasto ne dobar Seat..itd. Malo sam gledao po PIK-u pa nemogu da se odlucim..zato trazim savjet ili iskustva.
 
Član
Kad vidim ovu unutrasnjost kod Leon-a povraca mi se, s vana prelijep autic. Reno megane coupe?
Audi B7 tesko da ces naci dobar za te pare, mozda BMW 1 da probas? Ovo idem s pretpostavkom da ti prostor i broj vrata nije toliko presudan. :D
 
Član
Ako već imaš 13 tis. onda gledaj nešto do 12000, jer budimo realni, uvijek ćeš morati uložiti u polovan automobil.
 
Top