Srebrenik : Smrtno stradao pješak

Srebrenik : Smrtno stradao pješak

Član
Za sada nepoznata starija muška osoba smrtno je stradala sinoć oko 23:05 sati u saobraćajnoj nesreći u Srebreniku.

Naime, H.R. (19) iz Vučkovaca upravljajući putničkim motornim vozilom na dijelu magistralnog puta Tuzla-Srebrenik udario je pješaka koji je od posljedica zadobivenih povreda podlegao.

O čitavom događaju je upoznat dežurni kantonalni tužilac, koji zajedno sa policijom iz Srebrenika radi na dokumentovanju navedene saobraćajne nesreće.

preuzeto sa srebrenik.net

gine narod nenormalno , zalosno :icon_sad:
 
Član
zalosti :icon_sad:, ja i clan rs6 smo bili na pumpi omv, 30 metara od mjesta dogadjaja...
culo se kocenje jako, odma potom zvuk udara...
prvo smo pomislili da se 2 auta sudarila...
kad smo otisli tamo, vidjelo se tijelo od starijeg covjeka, krvi puno okolo tijela...
covjek je najverovatniej prelazio preko crvenog za pjesake, a taj vozac je iso poprilicno brzo 80 km/ mozda i vise, jer je tijelo letilo min 10 metara...

momak je bio mlad, 20-25 god...mozda nije kriv, al valja sada odgovarat za to,jer je covjek podlego

pamet u galvu mogu samo reci, i treba postavit neku kameru na semforima u srebreniku, da se sporije vozi..pogotovu u kasnije nocne sate
 

rs6

Član
fakat treba kameru postavit, i to ogranicenje brzine da bude 40 km/h ..... pa jbt zadnjih dana ne izlazimo iz crne........

zalosno ....

ps. a svi gasujemo kad vidimo da nam je zeleno, ne razmisljajuci o pjesacima .....
 
Član
Kako je poznato kod nas u Srebreniku semafori ne rade poslije 23h ... treptuce zuto je upaljeno, zbog malog protoka saobracaja! Zao mi i tog momka a i tog covjeka sto je poginuo :icon_sad:
 
Član
ma ovi nasi nemogu kako treba ni znakova postavit i put uradit , kamere su nesto nedostizno za nas , grad pun vozacina malo malo cujes ovaj onaj zavrsio na gradini , sad nemozes bit pametan nikako , vozi sporo rokne te drugi ubi vas sve , vozi brzo isti slucaj , tacno pamet u glavu , strasljivo je sad sjest za volan samo gledam odakle ce me ko smazat :icon_smile:
 

rs6

Član
variant je napisao(la):
Kako je poznato kod nas u Srebreniku semafori ne rade poslije 23h ... treptuce zuto je upaljeno, zbog malog protoka saobracaja! Zao mi i tog momka a i tog covjeka sto je poginuo :icon_sad:

to je drug, kako kad, ja sam znao naletit u 00 : 30 da rade semafori, a znam da su nam prosle godine na tenderu za odrzavanje semafora prosli " vodovod i kanalizacija " sto nisam mog'o da vjerujem ....... al eto tako je kako je...

btw. sinoc su radili semafori, pjesacima je bilo crveno......tragedija brate...
 
Član
Pomjerit one policajce sto vjecito kraj kioska stoje na semafore i odma bi bolje bilo ...
 
Član
19 godina bolan, jos je to dijete, nije on svjestan jos niceg a kamo li da je svjestan sta je auto i gasovanje ... nedaj boze nikom da se ovakvo sta desi :icon_sad: ...

R.I.P. :icon_cry:
 
Top