Spisak radara u BiH

Spisak radara u BiH

VR6Boki je napisao(la):
Nevjerovatno koliko su kamera posadili okolo. Neki dan se vracao preko Bihaca do Sa, od granicnog prelaza Izacic do Sa - 11 kamera sam prebrojao usput. Vise covjek gleda okolne bandere i ima li kakva kamera, nego gdje vozi. Katastrofa... :icon_evil:

:cool: hahaha moj kraj tamo a joj na svakom metru haman
 
Član
Što se tiće USK kantona nezvanična informacija da su dobili feleričnu opremu i imaju velikih problema s njom.
 
Član
OBAVIJEST :


U Sanskom Mostu su danas pusteni u radi radari koji se nalaze na tri lokacije, na magistralnom putu M-15, u Pobriježju, Čaplju i Tomini.


Znaci ko ide na relaciji KLjUC - SANSKI MOST - PRIJEDOR i obrnuto ... O P R E Z







Sad sto se tice USK kantona i podrucje opcine Kljuc to neznam--- javit ce neko :123::123::123:
 
Super Moderator
Sad u Bihacu imaju ako sam dobro upratio 3 kamere !! I jedna ima u Petrovcu nova kod one EP pumpe

Dobro bi bilo da na jednom mjestu ima bas SPISAK pa da se samo dodaju lokacije. Mislim mozda i ima al ja nisam uspio naci jer ovaj spisak u pdf-u je malo zastario ili mi se cini?
 
Član
u kljucu mislim da jos nisu proradile...
problem im je oko struje, EP im neda struju dok ne uplate za satove...
javim kad prorade...
 
Član
Šta napraviše od države, cash and carry, narod na glupostima puni proračun državi koja postoji na papiru.
 
Član
Tesko bi bilo izvesti to sa google earth, jer moras dobro poznavati teren da nadjes tu kameru.

Ja bi radje uradio nesto po glavnim putnim pravcima, tipa relacija Sarajevo - Mostar pa nabrojati kamere i slicno tome.
 
imate gotove pakete sa kamerama za navigacije, provjereno ima za garmina i igo, doduse ima par kamera koje su skinuli i dalje na kartama ali od viska glava ne boli ;)
 
Član
Ukoliko neko putuje u ili kroz Sanski Most evo gdje treba obratiti paznju na radare:

Lokacija 1. Tomina
viewer.php
[/URL][/img]

viewer.php
[/URL][/img]

Lokacija 2. Čaplje
viewer.php
[/URL][/img]

viewer.php
[/URL][/img]

Lokacija 3. Pobriježje
viewer.php
[/URL][/img]

viewer.php
[/URL][/img]
 
Član
travnik i okolina za Juli mjesec

http://www.travnicki.info/component/k2/item/317-raspored-rada-radara-u-travniku-za-juli-2012
 
Top