Sony cdx gt 410 u

Sony cdx gt 410 u

Član
Eh dosao i na mene red. Veceras ja fino sa drustvom otisao u tz u palmu, uparkirao auto na onom parkingu kod korza, uglvnm gdje je nova ona fontana jbga. Znaci cuvari ovo ono. Zakljucao sve fino, ostavio plocicu u "glove compartment" (glupan) i krenuli mi na hip hop dance i rap battle. Kad smo se vratili oko 11 otkljucana strana vozaca, koju sam 10000000% zakljucao i ukraden znaci komplet player. Znaci ljudi muzika mi je osnovni dio zivota, bez toga ne mogu, treniram ples, odvajam sebi takoreci od usta da sredim to bijedno auto i desi mi se ovako nesto.
Ako iko moze pomoci bilo kako bio bih mu mnogo zahvalan i naravno ima i novcana nagrada. Molim vas da ako gdje naletite na oglas da ko prodaje takav player ili nesto slicno, znaci poznajete slucajno nekog il tak to javite.
 

Prilozi

  • sony_cdxgt410u.jpg
    sony_cdxgt410u.jpg
    32,4 KB · Pregleda: 13
Član
drugar moj preprodan je on vec,sigurno mu se musterija vec zna. Tesko da ces ga ikad naci,nazalost,ali je tako:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Pa ovo sve treba zapaliti...covjek,skuplja sebi pare,kupi nesto do cega mu je stalo,a ta otpad ukrade!Joj...da ga ja vidim,palica i u pola glave!:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Top