Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi, zna li neko kakvo je stanje puteva na relaciji Sarajevo - Travnik? Trebao bih sutra ići do Travnika.
 
Član
Franki je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ma drug probao sam ja i sa Renault Cliom, totalna serijala...pa bola ne moze to samo sebe potegnut po snjegu a kamoli mene jos :D

Nego izgleda da je Opel auto po izboru koje smo, gle vraga skoro svi izabrali haha :lol: Hebes Audija quattro na Alpskim skakalistima, treba reklamu napravit kako mi Balkanci skacemo po bljuzgi sa malim opelom sa jos 3 krkana nazad i 3 gajbe pive u gepektu :lol:



Jesi li vozao prije dok je snijeg bio ono još čvrs? Bilo sto puta bolje.
Danas je najzajebanije i jučer, ja bolan motam ono nista, konto volan se otkacio :lol::lol:

Ma jesam drug, vozio sam skoro sve dane osim prva 3 kad ni dzipovi nisu...ma katastrofa je danas, ja sam u centru 2 morao iz parkiralista pod rucnom izaci, samo tockovi upadnu u kanale bljuzge i nema dalje...kao da si na sinama, u centru 2 volan ti i ne treba, ionako ces ici tamo gdje su svi isli pa kanali najdublji :lol:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Franki je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ma drug probao sam ja i sa Renault Cliom, totalna serijala...pa bola ne moze to samo sebe potegnut po snjegu a kamoli mene jos :D

Nego izgleda da je Opel auto po izboru koje smo, gle vraga skoro svi izabrali haha :lol: Hebes Audija quattro na Alpskim skakalistima, treba reklamu napravit kako mi Balkanci skacemo po bljuzgi sa malim opelom sa jos 3 krkana nazad i 3 gajbe pive u gepektu :lol:



Jesi li vozao prije dok je snijeg bio ono još čvrs? Bilo sto puta bolje.
Danas je najzajebanije i jučer, ja bolan motam ono nista, konto volan se otkacio :lol::lol:

Ma jesam drug, vozio sam skoro sve dane osim prva 3 kad ni dzipovi nisu...ma katastrofa je danas, ja sam u centru 2 morao iz parkiralista pod rucnom izaci, samo tockovi upadnu u kanale bljuzge i nema dalje...kao da si na sinama, u centru 2 volan ti i ne treba, ionako ces ici tamo gdje su svi isli pa kanali najdublji :lol:

Ja sam Jettu vozao svaki dan. Kod nas na Tekiji se moglo prema jugu. 3/4 puta dnevno isao u Rodoc preko Aviaticarskog... Jbg moralo se
 
Član
bgm dvica ide kao da je septembar :icon_rolleyes:
samo malo razbacam lopatom da mogu otvoriti garazu i dere dviconi :D
 

IGY

Član
Ibiza prvih 10 dana nije makla sa parkinga, svaki dan sam je cistio palio itd
kad sam anapokon izasao na cestu odmah prvi dan sjebem spojler prednji, te se ja opet fino parkiram i uzmem punta od mame i jos nigdje nisam stao :D
 
Član
Cjel dan po Sarajevu gore situacija nije nista bolje nego ovdje i dodjem ovdje sranje... ovo je kriza teska stvarno fuj sta ovi supci rade nit iko cisti nit se posipaju ceste ni ista, kaos...
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Cjel dan po Sarajevu gore situacija nije nista bolje nego ovdje i dodjem ovdje sranje... ovo je kriza teska stvarno fuj sta ovi supci rade nit iko cisti nit se posipaju ceste ni ista, kaos...

Tako je, sad se svi cuvajte snijeg je se poceo otapati i voda je na cesti i u noci to sve sledi evu u mostaru u mahali sudar kamiona sa snijegom i jos dva auta.
 
Član
ja sad na krovu kuce bio.... poceo snijeg klizati i sve mi oluke polomio na jednoj strani.... krov uradjen prije 6 mjeseci... otac ga ebo
 
Član
Franki je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
Cjel dan po Sarajevu gore situacija nije nista bolje nego ovdje i dodjem ovdje sranje... ovo je kriza teska stvarno fuj sta ovi supci rade nit iko cisti nit se posipaju ceste ni ista, kaos...

Tako je, sad se svi cuvajte snijeg je se poceo otapati i voda je na cesti i u noci to sve sledi evu u mostaru u mahali sudar kamiona sa snijegom i jos dva auta.

Od Sarajeva prema Mostaru nigdje kapi leda mos 200km/h vozit cista cesta skroz, dodjem u Mostar tanka korica leda na cesti i sranje kucnem se s likom jednim bilo taj i jos jedan udes u 20m zakrcili promet katastrofa, niko nista ne cisti i ne radi ljudi jedu govna samo pare sebi trpaju a so niko da se nasali da pospe po cesti
 

IGY

Član
sandy_mo je napisao(la):
Cjel dan po Sarajevu gore situacija nije nista bolje nego ovdje i dodjem ovdje sranje... ovo je kriza teska stvarno fuj sta ovi supci rade nit iko cisti nit se posipaju ceste ni ista, kaos...

iskreno da ti kazem, stalno sam u pogonu pogotovo navece u kasnim satima, zatvaraju ulice, odvoze snijeg kamionima kako i gdje stignu
mislim da su se stvarno angazovali ove godine, cinjenica je da su pale ogromne kolicine snijega, a Sarajevo nije bilo spremno za njega, bez dovoljno mehanizacije i ljudi... komsija mi vozi radi privatno za njih radi 12 do 15 sati dnevno i stvarno se ljudi polomise
 
Član
Sarajevo je predobro ocisceno po meni barem, sve tri trake rade u svaku se ulicu mozes zavuc, a u Mostaru je i dan danas kaos teski i oni kontaju u ponedjeljak poceti sa redovnom nastavom u skolama... a nit su krovovi ocisceni nit se so posipa nit ista. Gore gledam juce zatvorena jedna traka isped reda zgrada dole dezurni ljudi i ostali odozgo bacaju snjeg sa krovova ljudi uredni ciste organizacija i sve, svaka cast a ne ovo nase jebeno selo ovde FUJ
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top