Slike sa 1. Regionalnog Audi Okupljanja u organizaciji AUDI KLUBA BiH

Slike sa 1. Regionalnog Audi Okupljanja u organizaciji AUDI KLUBA BiH

Član
Pozdrav svima


12.05. 2012 u Subotu je odrzano veliko regionalno okupljanje Audi vozaca u organizaciji Audi Kluba Bosne i Hercegovine ;)

Na okupljanje su dosli nasi clanovi i vozaci iz cijele BiH, Hrvatske, Srbije... Druzenje je trajalo dva dana ;)

Ovom prilikom veliko hvala svima koji su pomogli odrzavanju okupljanja ;);)




Evo malo slika da vidite dio atmosfere:




























































































































































































































Nadam se da vam se svidaju slike ;););)


Ovom prilikom da zahvalim momcima iz ZE-Tuninga inace nasem prijateljskom klubu na dolasku i pomaganju na meet-u ;););)



Veliki pozdrav svima ;);)




AUDI KLUB BOSNE I HERCEGOVINE
 
Član
A mi se pitamo cija je druga Astra koja je bila na meet-u ;);););)


Trebao si svratiti da se upoznamo, mada sam ja kao organizator trkao tamo-vamo nigde me nije bilo... :D:D:D
 
Prisao je nama jedan vas jako zanimljiv clan , momak sa crvenim karavanom onako malesan al krupan zanimljiv momak , ja dosao po neki motoric od onih zenicana tako da sam samo usput stao
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Prisao je nama jedan vas jako zanimljiv clan , momak sa crvenim karavanom onako malesan al krupan zanimljiv momak , ja dosao po neki motoric od onih zenicana tako da sam samo usput stao


Elmir je to, Elmo na nasem forumu ;) Extra momak ;);)

Trebao si doci, svi su bili dobrodosli ;););)


Belmine slijedece godine i ti sa nama da budes obavezno ;););)
 
Član
Alive je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Prisao je nama jedan vas jako zanimljiv clan , momak sa crvenim karavanom onako malesan al krupan zanimljiv momak , ja dosao po neki motoric od onih zenicana tako da sam samo usput stao


Elmir je to, Elmo na nasem forumu ;) Extra momak ;);)

Trebao si doci, svi su bili dobrodosli ;););)


Belmine slijedece godine i ti sa nama da budes obavezno ;););)

Naravno drug da cu biti ovo se ne propusta...Izvinjavam se sto ovaj put nisam mogao doci...:icon_confused:
 
Član
:cool:
ovaj V8 jel amerikanac,ovde ima isti takav izgled i boja a nez jel V8 ,stoji na parkingu godinama propada...
 
Član
Nije amerikanac. Ovaj je bio u Hercegovini negdje kod nekog covjeka koji ima svoj servis. Auto ne mozes ni zamisliti u kako je ocuvanom stanju, cak i tepisi unutra izgledaju kao novi ;)
Ako nekoga vise zanima ima kod nas na forumu sve detaljno pa dodjite vidjeti... Sorry na ovom "pozivanju" na nas forum ali svi smo mi i na bhtuningu i kod nas tako da... ;)

Golf 1 TDI je napisao(la):
lijepo druzenje koliko vidim;)
onaj crni mat audi s spojlom na gepeku,cinimi se iz bugojna:icon_question:


Da upravu si. Momak je iz Bugojna ;)
 
Top