Slanje paketa preko cityex-a HITNO

Slanje paketa preko cityex-a HITNO

Član
Znaci potreban savjet vezano za slanje paketa preko cityex-a i preuzimanje drugoga (zamjena), koiko je sigurno ovako slanje, nisam prije imao prilike ovako slati paket HITNO mi je...
 
Član
mogu ti samo preporuciti ,od svih express dostava, meni su bili najbrzi i nikad do sad nisam imao problem sa preuzimanjem, dostavom i novcem, niti je ikad kasnilo...a radio sam sa njima mnogo puta do sada...moja preporuka
 
Član
ja sam radio zamijenu mobitela na taj način..........a i dok sam radio u bivšoj firmi slao sam tjedno 2-3 puta neke djelove i nisam imao nikakvih problema samo naglasi da ne daju tvoj paket dok ne preuzmu drugi nećeš imat nikakvih problema.......
 
Član
Slao sam preko njih sve je ok robu je dobio u roku 24 sata a pare ti dobijes za 8 dana i moje preporuke da mozes slobodno sa njima raditi...ako ti treba broj mob-a od vozaca saljem ti na pm
 
Ja paket poslao u utorak...momak ga dobio odma sutra (Srebrenik-Sarajevo)...ali,lovu (otkupninu 250 KM) jos nisam dobio a petak!!!!Svaki dan zovem...kaze sutra!Sutra nikad nece nestati (osim u 2012-kad bude smak svijeta)! Hehehehe!
 
BHT Ovisnik
meni su novac u cityexu uvijek donosili dan nakon urucenja pošiljke,24vip mi je znao kasniti,al ovi ne,kako god da bilo nije prevara nikakva,ako imaju sjediste u gradu odete i trazite novac
 
Član
Dobit ces novac, to se ne brini, ja sam preko njih poslao barem 50-ak artikala do sada, i za nagradu sam dobio kacket, maicu, olovku, blokic itd, itd :D Sto se naplate tice zavisno kako kad, nekada se oduzi, do 15-20 dana, al lova ce sigurno doci u to ne sumljam ;)
 
Ma stici ce ona...samo kad,to je pitanje...poslao sam paket 9.11. a danas 21.11...svaki dan zovem,kaze sutra!A lova mi potrebna da platim gume!Od sad cu razmisliti da saljem sa njima!
 
Top