Skuter pomoc

Skuter pomoc

Dosao mi Malaguti F10 u racun stojao je tri godine nije paljen, ja sam cijelog ga ocistio rasklopio sve karburator rasklopio ocistio filtera oba svjecica i sastavljeno je ali nece da upali javi se kad mu dam zivo gorivo preko sprice radi par sec i ugasi se gas prima ko lud, e sad ako rukom zatvorim cijev od usisa zraka ili malo skroz ostavim otvoreno onda radi bez problema cim makne ruku ugasi se. Kontao sam da je do karburatora ali koliko sam skontao samo dva vijka su moguva da se stima i probao i odvrtao i zavrtao on se javi dvije sec i to je to. Ako ko zna nek pomaze, mozel skuter na leru da radi bez filtera zraka, i jos mi je cudan filter goriva idu dva crijeva i na ono jedno se dobro mora kao puhnuti da na drugo kane gorivo :icon_rolleyes:
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
Dosao mi Malaguti F10 u racun stojao je tri godine nije paljen, ja sam cijelog ga ocistio rasklopio sve karburator rasklopio ocistio filtera oba svjecica i sastavljeno je ali nece da upali javi se kad mu dam zivo gorivo preko sprice radi par sec i ugasi se gas prima ko lud, e sad ako rukom zatvorim cijev od usisa zraka ili malo skroz ostavim otvoreno onda radi bez problema cim makne ruku ugasi se. Kontao sam da je do karburatora ali koliko sam skontao samo dva vijka su moguva da se stima i probao i odvrtao i zavrtao on se javi dvije sec i to je to. Ako ko zna nek pomaze, mozel skuter na leru da radi bez filtera zraka, i jos mi je cudan filter goriva idu dva crijeva i na ono jedno se dobro mora kao puhnuti da na drugo kane gorivo :icon_rolleyes:

Očito te ćok jebe,probaj drugi ;),ali prije toga:

Skini ćok, igla treba biti spuštena
http://www.zaslike.com/files/a68cilium0z0sv26bms.jpg

Nakon toga spoji ga na aku i poslije par minuta iglica bi trebala izaći
http://zaslike.com/files/7zrmt9l6uwa0hoixjcw.jpg

I kad ga pustiš da se ohladi, iglica se treba vratiti
http://www.zaslike.com/files/ox7rzr3cnavzuicngb.jpg
 
U mene je non stop izvucen taj pipak, danas skidao u jos jednog F10 znaci indentican motor tj isti i u njega isto stanje amoj se isto ponasa sa njegovim a moj na njegov radi perfekt, danas sam svoj odzracio kako treba pravo i nakon sto malo odstoji upali odma ali se kroz par sec ugasi tesko ga ustimati skroz da radi :icon_rolleyes:
 
Član
Moj ti je savjet da odvezeš motor do Šoneta u Doboj ili ako hoćeš mogu ti broj nabaviti pa se čuj s njim, lik je doktor za motore znaju svi za njega ;)
 
Član
Moguće je da ti negdje "fata" zraka pa radi toga, jer kad mu ti zatvoriš usis zraka on dobija baš onoliko zraka (na tom mjestu gdje fata zraka) za smjesu koliko mu je potrebno, čim mu usis otvoriš previše zraka dobija, to najprije možeš otkriti na štelovanju smjese, na ta dva vijka zrak/gorivo.... Znači provjeri ako imaš dihtung na karburatoru, ili jednostavno na/u samom karburatoru problem možda malo pukao, ili unutra zatajio...
Probaj sa tim ;)
Pozz
 
Koja je dizna u karburatoru
jel elektronski cok
u kakvom ti je stanju prirubnica
ler saraf odvrni za 2-2,5 kruga,saraf zraka 1,5-2 kruga pa probaj
vakum ventil mora da pusta gorivo samo onda kad pravis vakum na donjem prikljucku pumpice,kad prestanes uvlacit mora stat da curi gorivo,ako idalje curi mijenjaj pumpicu
 
Do pumpe je bilo 80% i onih 20% je bilo u fals zraku na filteru, sve je sredjeno i oki je sad mete ko mamen 80 kmh ;) hvala svima
 
Top