Škodom iz temelja iščupao stub ulične rasvjete

Škodom iz temelja iščupao stub ulične rasvjete

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mslim da ovo vise pripada temi vjerovali ili ne:icon_smile: pa ovo je strasno sta se desava aaaaaaaaaaaaaaa jbbo te zivot:lol:
 
Legend
Lik je bio mrtav pjan, udario je prvo jednog mercedesa koji se nevidi i ne pominje ovde a onda je dalje nastavio svoj pohod. Ovo je Superb neki u pitanju, odnosno ono sto je ostalo od njega. Izaso iz kola i kaze "Ago ce ovo sve popravit, nije ovo nista sutrace meni bit gotovoa kola, Ago ce ovo uradit za 150 KM, a i ova bandera nije njoj nista samo vi nju ponovo podignite" A izasao je u ljubicastom odjelu gospodin heheh :D
 
Član
daki je napisao(la):
Lik je bio mrtav pjan, udario je prvo jednog mercedesa koji se nevidi i ne pominje ovde a onda je dalje nastavio svoj pohod. Ovo je Superb neki u pitanju, odnosno ono sto je ostalo od njega. Izaso iz kola i kaze "Ago ce ovo sve popravit, nije ovo nista sutrace meni bit gotovoa kola, Ago ce ovo uradit za 150 KM, a i ova bandera nije njoj nista samo vi nju ponovo podignite" A izasao je u ljubicastom odjelu gospodin heheh :D
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1ckpQCUh3a8[/video]

sto se kacis na banderu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ja juce iz daljine gledam kontam dviej bandere a u stvari jendu iscupao i prepolovio gornji dio ostao na ostrvu a veci dio zajedno sa autom uz zardonjeru( kako li se vec pise) korita :)
 
Član
Sad mi jarana prica taj lik je valjda zvekno nekog taksistu, kaze isto vako ko i sad izaso iz auta i stoji oni se pisali od smjeha kad su skontali da je on i ovo odradio.....
 
Ma ovu skodu ni fabrika nemoze vise sastaviti :lol::lol: nije mi jasno kako je zadnji most iscupao :icon_eek: ne kontam kako je udario da most bukvalno odvali :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top