Škoda Octavia 1u

Škoda Octavia 1u

Prilikom vožnje prema moru uključivao sam tempomat u više navrata i mogu samo reći da je veoma korisna stvar.Naročito gdje su ograničenja brzine klikneš na zadatoj brzini i uživaš.
 
Super..a changer? I ako složiš slušaćeš samo radio. :)
Jer karti za mfd1 ..nema.
Ja bih volio je napraviti najviše zbog izgleda.Što se tiče slušanja muzike tu je uređaj koji je bolji od čendžera i na koji može usb,kartica ili mobitel i uređaj se zove DMC i sve se pjesme na playeru mogu prebacivati to jest i folderi šaltati.U biti jako dobra stvarčica na engleskom piše INTERFACE.Uglavnom ja sam prije objavio o kom je uređaju riječ pa evo slike2014-01-28 23.30.58.jpg2014-01-28 23.31.38.jpg 2014-01-28 23.31.16.jpg
 
A jel možeß to spojit na mfd ili ćeš u paralelu zajedno s njim?
Ovo mogu direkno prikopčati mjesto čendžera u mfd1 ili bilo koji blankpunkt player starijih generacija,dok za nove je drugačiji džek.Uz ovaj uređaj nije potreban čendžer jer muziku fino sa usb-a i zvuk extra.Postoji još i video adapter pa se i kamera i filmovi mogu gledati na mfd1 ali otom potom da mi je osposobiti ovu mfd 1 jer problem je displej
 
Radi se nešto i nikad se ne miruje.U fazi sam prikupljanja dijelova za perače farova (boca od 5,5 litara,pumpa,crijeva,perači ,intalacija i ostalo) pa bih da ugradim na moju Octaviju.Evo jedna slika Octavie koja je u istoj boji kao i moja ali čak ima i oem xenon farove kakve bi i ja možda vremenom ugradio pa evo kako izgledaju perači farova. P.S.slika je posuđenaskoda-octavia-1.6-slika-7567498[1].jpg
 
Rekao sam da imam u planu perače farova pa sam i nabavio uz pomoć druga Anesa iz Konjica koji je otišao na otpad i skinuo sve što treba i fino poslao brzom poštom meni.Sve što treba za ugradnju je tu još malo zezancije i uskoro će biti i ugrađeno.Potrebno je poklopce ofarbati u boju auta i malo samo električar da mi spoji pumpu za perače i indikator za kontrolu kad je prazna20150820_193246.jpg20150820_193258.jpg
 
Član
Nikad mi se ovo nije dopadalo na autima , samo isprlja auto , ali ipak valja zimi kad se isprlja far ;)

Samo naprijed :)

p.s
Nema one Navigacije vise :banghead:
Nisam prrije mogao jaiti :)
 
Poslednja izmena:
Putevi kod nas su prljavi da kad dođe jesen ili zima i voziš se iza nekog toliko bude sve prljavo a posebno farovi koji su najbitniji i u tim trenutcima su od velikog značaja ovi perači.Mislim neću bezveze prati farove ako nije potrebno
 
Top