Škoda Octavia 1u

Škoda Octavia 1u

Mali up date.Kupljen orginalni vrs znak :)za prednju masku u ovlaštenom škoda servisu i kupljen trokraki volan polovan ,ali znak na airbagu moram riješiti jer je vw. Slike će biti ubrzo:D
 
Član
gledam danas masku, super izgleda
sto se tice znaka, premjeris promjer i odes u bolju stampariju da ti na foliji izvuku-za pocetak, dok ne uganjas originalni
 
Član
ma odlicno je ovo a osram je zakon jebes one led smd nego koja je cijena za par kontam i ja sebi uzeti H3 a za znak probaj uzeti one naljepnice sto idu na ratkapne jbg one su blizu ovog promjera..:)
 
ma odlicno je ovo a osram je zakon jebes one led smd nego koja je cijena za par kontam i ja sebi uzeti H3 a za znak probaj uzeti one naljepnice sto idu na ratkapne jbg one su blizu ovog promjera..:)
Ja sam našao slučajno kod lika imao zalihu i dvije mi je dao za 20km pa ako hoćeš mogu ga pitati ima li još pa ako hoćeš da uzmem kao da su za mene
 
Nisam uslikao ali evo slika sa vibera što mi je poslao prije slanja krovnog svijetla.Problem kod ovog svijetla je što je boja malo na žuto . Imaju dvije tipe žuto i sivo bjela pa ću prebojiti jer ima oštećenja u vidu ogrebotina jedino mi je problem sa simbolima na tipkama jer moram napraviti naljepnice u štampariji koje ću postaviti sa prenosnom foliom i moram napraviti adekvatnu boju u spreju.Uglavnom ima malo zafrkancije oko pripreme evo slikaimage-fd00015997cbce48e59cfdc83d5acf89965c792bac810b2f8f9932ea1a6be586-V.jpg
 
Top