Škoda Octavia 1u

Škoda Octavia 1u

Pa i ja tako otprilike mislim.
Poslusaj mene ofarbaj sve u crno, doce ti sve ukupno sira maska kad pogledas auto spreda, izgledat ce kao da ti je citava maska odjedna, a tako ako ofarbas opet to okolo u boju auta opet ce ta sredina doci mala tj uska i onako je mala sama od sebe, odradi nesta malo nek se razlikuje od drugih skodilaka ;)
 
Poslusaj mene ofarbaj sve u crno, doce ti sve ukupno sira maska kad pogledas auto spreda, izgledat ce kao da ti je citava maska odjedna, a tako ako ofarbas opet to okolo u boju auta opet ce ta sredina doci mala tj uska i onako je mala sama od sebe, odradi nesta malo nek se razlikuje od drugih skodilaka ;)
nešto ću skontati.najbitnije da je maska stigla u moje vlasništvo:):):).20141118_182145.jpg evo i na brzinu sam samo isprobao kako bi otprilike izgledala na autu.malo je lošija slika jer je slikano sa mob-a20141118_183922.jpg 20141118_192040.jpg
 
Dosta agresivnije izgleda, al tek sad sam dobro vidio da je maska iz 3 dijela tj ova mrezica pa jos jedan dio sto je u tebe hromiran pa posle ovaj, ofarbas u crno tu mrezicu i taj dio sto je u tebe hromiran isto u crno a ovo ofarbaj u boju auta pa vidi kako ce izgledati :)
 
Dosta agresivnije izgleda, al tek sad sam dobro vidio da je maska iz 3 dijela tj ova mrezica pa jos jedan dio sto je u tebe hromiran pa posle ovaj, ofarbas u crno tu mrezicu i taj dio sto je u tebe hromiran isto u crno a ovo ofarbaj u boju auta pa vidi kako ce izgledati :)
u biti ova maska je iz dva dijela ovaj dio do mrežice je spojen samo vizuelno izgleda odvojen.mrežica je crna i nju neću farbati a ovo okolo ću dobro razmisliti a evo kako izgleda pozadi ova maska20141118_182226.jpg
 
Član
mirso ofarbaj vanjski dio u boju auta, ovako !
mattig-skoda-octavia-1u-front-bumper-2-p4561.jpg
 
Nabavljene pozicione sijalice u ovlaštenom škoda servisu.Nisam mogao naći ni osram ni philips.Ove iz škoda servisa su toshiba.Cijena po komadu 7km20141119_164326.jpg
 
Radi se i dalje.:)Kupljena polovna ručica tempomata nakog dužeg traženja.Ručica je vizuelno solidna malo su možda izblijedile oznake ali šta ću kad i ovu sam teško našao i vjerujte nije baš jeftina.Uglavnom dok ugrabim vremena postavit ću je i otići na dijagnostiku na aktivaciju jer vjerovatno neće raditi dok se na dijagnostici ne uključi :meh:slike ću staviti ali nešto konekcija zeza
 
Top