Škoda Octavia 1u

Škoda Octavia 1u

Član
3 šarafa ih drže..ali prerano je za to.
odlično služe svrsi u zimskim vremenima da ne bacaju kamenčiće i sol po pragu i donjim dijelu vrata.
minus osim izgleda je nakupljivanje snijega i stvaranje smrznute sante leda :D

stavljam ih kad dođe vrijeme za zimski set up kotača ;)
 
Nakon duže potrage danas sam kupio polovnu kožnu ručicu mjenjača.Jedino sam bio skeptičan jer na pločici je pisalo 4x4 pa sam ubrzo skontao da se pločica može skinuti i rastaviti i malo sam izmudrovao i riješio ostaje još da odnesem jednom drugu da kožu napravi novu i presvuče bit će kao nova.Najbitnije da ova gornja poločica potpuno ispravna nigdje nije puknuta a to kod ovih ručica problem.Uglavnom evo slike da više ne brbljam.20140901_203302.jpg20140901_203629.jpg 20140901_203835.jpg
 
Idemo dalje.Kupljen nov hands free uređaj marke parrot ck3100.Uređaj je nov u potpunosti i sa svim potrebnim za instalaciju u autu.Nisam imao mira te sam odmah ugradio i trebalo mi je oko 2 sata da sve fino provučem i pokopčam preko playera.20140903_143512.jpg20140904_121202.jpg
 

Prilozi

  • 20140904_121112.jpg
    20140904_121112.jpg
    432,5 KB · Pregleda: 18
Član
ja jednostavno ne mogu samo vozati auto moram nešto sređivati,poboljšavati,urediti,popraviti,nadograditi.šta ću kad volim detalje...:);)

mene malo popustilo..nemam više neke ideje :D

eventualno kamericu na tj.umjesto zadnje pozicije za sad.
al nikakp da naiđem na onu koja mi paše :oops:

btw. trebao si malo još žica povuč i stavit "majk" kod gornjeg štitnika za sunce..a ne na A stup. ;)
 
mene malo popustilo..nemam više neke ideje :D

eventualno kamericu na tj.umjesto zadnje pozicije za sad.
al nikakp da naiđem na onu koja mi paše :oops:

btw. trebao si malo još žica povuč i stavit "majk" kod gornjeg štitnika za sunce..a ne na A stup. ;)
Zašto drug popustilo,ako imaš volje i para uvjek se nešto novo može prepraviti ili dograditi.:);).Ja imam raznih ideja samo malo pare koče zaustavljaju .Eto na primjer trokraki kožni volan,mfd navigacija,vrs prednji branik itd.da ne nabrajam razne želje:D.A što se tiče mikrofona mogao sam čak nazad provući jer stvarno ima puno kabla,a ovo mjesto mi se nekako učinilo prihvatljivim.piše u upustvu da mikrofon ublažava sve okolne šumove od motora i vožnje.(jedino sam naj..ao dok sam onu kutiju od ovog uđeja parrot smjestio jer gotovo da nema mjesta iza playera)Što se tiče kamere vidio sam jednu zanimljivu. U jednog lika na okviru zadnje tablice na sredini to jest na dnu fino je fabrički ugrađena skoro neprimjetna a na extra mjestu ako uspijem sliku naći poslat ću ti na pp.
 
Član
a malo je kriza.. a pare i ideje su obrnuto proporcianalna jednadžba :D
Nego nisi dugo pregledavao moju garažu? a? :p
volan je u koži..trokraki ne bi stavljao.
Multimediu imam..sa svim mogučim dodacima..a kamera će leč..kad tad

samo kad naletim na odgovarajući model da se uklopi.
Par komada več isprobano..al ne pašu u utor gdje ide osvjetljenje zadnje tablice.
felge od rs.a su u prodaji..tak da rs branik vjerojatno neče ..a za neku novu inovaciju za novu sezonu sam ti poslo pm ;)
 
Poslednja izmena:
a malo je kriza.. a pare i ideje su obrnuto proporcianalna jednadžba :D
Nego nisi dugo pregledavao moju garažu? a? :p
volan je u koži..trokraki ne bi stavljao.
Multimediu imam..sa svim mogučim dodacima..a kamera će leč..kad tad

samo kad naletim na odgovarajući model da se uklopi.
Par komada več isprobano..al ne pašu u utor gdje ide osvjetljenje zadnje tablice.
felge od rs.a su u prodaji..tak da rs branik vjerojatno neče ..a za neku novu inovaciju za novu sezonu sam ti poslo pm ;)
ma jesam pregledao sam drug sve strane tvoje garaže samo sam navodio primjere.usput noćas m je stigla ručica sa presvlačenja u novu kožu.zadovoljan sam kako se odrađena i odmah sam je postavio u auto.slike sutra;)
 
Član
Imas u visokom covjeka sto presvlaci volane sjedista isl, sumnjam da mu je problem mjenjac presvuci.
 
Top