Skoda fabia 1.9 TDI

Skoda fabia 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da prestavim i fabiju pored octavije koju otac vozi a i ja pomalo :)

Znaci radi se o 1.9 TDI motoru 100PS koji ide nevjerovatno u ovom autu, znaci isti je motor kao u octavije ali ova 100 puta bolje ide jer je "sicusna" :D

Presla 230000
2003god.

Oprema je ELEGANCE

ABS
ASR
Servo
Board
4x el. Prozora
El. Retrovizori
Grijanje sjedista
Grijaci retrovizora
Felge fabricke 14-ke
Maglenke
Klima
Tempomat
Alarm
Skakavac
6x Airbag
To je to ja mislim :D
H1eX2Zs.jpg


Xrkz1CP.jpg

0P0wdSf.jpg


ZrlnZr0.jpg

LcwxDZL.jpg


E6bLLZS.jpg


JFzj6RX.jpg


0NYfo5n.jpg


VktUzvM.jpg


Slike nisu nesto bit ce bolje auto je i prljavo, samo eto da se prestavi :D

U planu je zamjeniti rucicu mjenjaca, ispolirati farove, gume zimske i neke 15-ke naredno proljece
 
Član
Lijepa fabija vozio sam se u ovoj 74kw ali i u onoj 96kw rs idu obadvije dobro ali sutra bi sebi uzeo 96kw sa rs opremom jer auto leti jos sa nekim chipom bila bi odlicna ljepsa je duplo od klasicne a i dobro ide..:)
 
Član
Vjerovatno je mislio reci samo rs :D, ja da budem iskren nisam primjetio neku razliku u voznji, samo sto je rs dosta ljepsa vizuelno, ovo auto je kupljeno prije godinu i po za 7.500 bez registracije, rs je bila oko 10.000 i bila je samo jedna na piku, tako da je to bila skupa investicija :D

http://www.olx.ba/artikal/16717582/skoda-fabia-vrs-rs-1-9-tdi-96kw-130ks-063-866-966/

Mislim da se ova sada prodaje za oko 7.500KM
Ima ih sad 5 ili 6 na piku i cijene su od 7500 do 8000 hiljada,lijep autic a ide dobro..:)
 
Član
Fabia na prodaju cijena 5.300 auto u odlicnom stanju ulje tek promjenjeno nove zimske gume

Moze zamjena za golf 5
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top