SKODA FABIA 1.4 BENZIN

SKODA FABIA 1.4 BENZIN

Član
Limpi je napisao(la):
eno sad oggy, to midgeti pa vas petero ne kuka, i naravno svi ponesete po jedan rusak :D nhf ;) meni su sva ta manja auta neudobna na duze, naviknes na vece i udobnije te prostranije, a onda sjednes u malo, nema sanse da ti bude bas udobno... naravno moze se strpit i ne kukat, nije problem :icon_smile:

Nije on sad nešto udoban, nisam to rekao, ali niko ne kuka, nije skršen poslije vožnje. Jbg, petočlana porodica, gdje god da krenemo, moramo se smjestiti nekako.
 
Član
Pozdrav svima, molim vas da mi pomognete. Naime, namjeravala sam kupiti neku škodu fabiu 2005 godište, SDI, ali sam vidjela ovu

http://www.pik.ba/artikal/5177349/fabia-1-4b-16v-2008mod-elegance-tek-registrovana/

koja je 2008 godište ali i benzinac. Eh sada, može li mi neko reći da li ovo išta valja, ili da ostanem pri prvom izboru.
Unaprijed hvala.
 
Član
sara.a je napisao(la):
Pozdrav svima, molim vas da mi pomognete. Naime, namjeravala sam kupiti neku škodu fabiu 2005 godište, SDI, ali sam vidjela ovu

http://www.pik.ba/artikal/5177349/fabia-1-4b-16v-2008mod-elegance-tek-registrovana/

koja je 2008 godište ali i benzinac. Eh sada, može li mi neko reći da li ovo išta valja, ili da ostanem pri prvom izboru.
Unaprijed hvala.

novije auto, 1.4 motor je jako pouzdan koliko sam upucen, auto jako dobro izgleda i ima finu opremu... ako se odlucis odvuci ga u ovlasteni servis, mislim da je 50ak maraka kompletan pregled, ako ti oni potvrde da je auto ok ne vidim razloga da ga ne kupis... ta sdi 2005 pretpostavljam sa oko 200 hiljada na satu, tako da bi ja prije isao na varijantu novije i manje kilometara + benzin, pod pretpostavkom posto si zensko da ne prelazis nesto previse kilometara godisnje :cool:
 
Član
bit će kod mene 3-4 skode sledeće sedmice bit ce jedna i karavnaka a ostalo limuzine, sve dizeli SDI i TDI sa 74 KW cijene ce bit negdje oko 6000 do 6500 KM ovisno od opreme i stanja vozila. eto pa ko je zainteresovan moze pogledat slike prije pik-a :cool:

inače skode su dosta zahvalne, mnogo se traze, od nove godine sam prodao 14 komada samo fabia,sve su bili dizeli, benzin ja izbjegavam ,samo zbog potrošnje...
SDI je dosta dobar motor,nema plutajućeg zamajca i nema turbine , veliki servis napraviš za cc 300 KM i + uz to jeftina registracija

upravu su kolege sa prethodnih stranica za te električne podizače, al eto ko pazi preko ovih zimskih dana kad smrzne onda se moze izbjec kvar.
 
Član
tictac je napisao(la):
razmisljao sam da uzmem pezoa 206..al kad se skontam mozda je bolje uzet skodu fabiu koja je ljepsa i prostranija a mala je razlika u novcu.Dizeli su skuplji,a benzinaca ima po 7,8 hiljada dobrih..
Sad me zanima imal ko iskustva sa fabijinim motorom 1.4 ,kakva je potrosnja,snaga..i uopste o skodi...vidio sam ovdje da neki vozaju fabie,pa molim za savjet.:cool:[/font]

Ne bih o vrlinama i manama ili ukusima, samo znam da su fabije u poređenju sa 206-cama po pitanju udobnosti u vožnji KATASTROFA.
Čisto da se ne iznenadiš :)
 
Top