Skoda Fabia 1.2 htp

Skoda Fabia 1.2 htp

Član
Pozz raja hteo bih da vam predstavim svoj autic,radi se o Skoda Fabiji 1.2HTP 2007 god. Inace auto mi je ostavio stari,auto je bilo kod njega godinu i nesto,nebitno uglavnom kad je dosao kod mene bio je siva metalika sav,i ja sam odlucijo nesto da promenim ofarbao sam krov i retrovizore u crno,nabacio novi znak i felge.To me sve izaslo oko 1500 km.Zeleo bih jos nesto da uradim al sam trenutno kratak sa parama tako da cu sacekati jos koji mjesec pa krecemo sa novim radovima,u planu je branik zadnji i maglenke od vrs-a.Pozz otvoren sam za sve kritike i predloge :D

iwk8z7.jpg

1z3xk4j.jpg

29m7zac.jpg
 
Administrator
Lijepa fabija :) Samo mi te felge djeluju male za nju. Da si bar uzeo 15'' :) Ali sve u svemu nije loše :)

Postavi nam još koju sliku auta :)
 
Član
Joj znam jbg sta je tu je sad :icon_confused: Hvala na lepim komentarima :icon_biggrin:
 
Član
Hvala buraz vidicemo vidicemo samo sta mi je jos ovo je i onako ko mrtva kobila jos da mu nakacim 15-ske bilo bi ono na :D:icon_smile:
 
Član
bracala ne ulazi pare previse vec gledaj da zamjenis fabricija sa nekom drugom fabricijom koja ima bolji motor tj jaci i da manje trosi od tog. jer taj motor nije bas za pohvalu
 
Član
Hvala drug nesto sam tako i kontao al prvo bi nju da izdrndan pa onda da probam nesto jace :D pozz :D
 
Član
mjenjaj za bilo koji drugi motor jer taj troklipac trosi previse a ne daje nista bog zna. vozao sam takvu i nisam nimalo odusevljen. mada ti svoju sredjujes pravo s ukusom uzmi neku tdi ili jacu benzinku i tako je radi kao sto si poceo :)
 
Član
ma dobro, ona je meni bas solidna za gradsku voznju :icon_biggrin: dosta je zivahan taj motor, pogotovo ona verzija HTP 51 kw cini mise. Uglavnom, sretno s autom i te felge su za njega taman
 
Član
Hvala hvala potrudicu se nesto da nadjem ali bi ja volio najvise kad bi moglo kako da stavim novi motor u nju to bi bilo :cool:
 
Top