Skidanje folija sa sajbe

Skidanje folija sa sajbe

Član
Kako najlakse skinuti foliju sa zadnje sajbe?
Hocu skinuti foliju da zalijepim drugu.medjutim ne znam kako najlakse skinuti jer ne smijem zuljati nicim ostrim zbog grijaca i jel to ide lakse sa fenom
 
Član
ide lakse sa fenom,znaci jedan cosak zakini skalperom i ako koga imas nekk drzi fen a ti lagano odljepljuj,ako folija nije kvalitetna neces je iz jednog dijela odlijepiti jer se cijepa i ako je dugo bila zna da ostane na stklu crno iako foliju odlijepis te ostatke nitrom skines,,najbolje ona spuzvica za sudje jer na krpi bilo se osusi nitro...kasnije ako ti bude sitnih opiljaka od folije ili se bude lijepila sajba predjes sve nitrom lagano i onda onim srestvom za stakla...ako je kakva bolja folija i malo deblja grijanjem se skida za 5minuta..:D
 
Član
Ma nije bolja.8KM ona u trokutastoj kutiji.cini mise exkalibur ili tako nesto.Eh folija je lijepljenja prosle godine.ali je sajba iz jedno 3-4 dijela
 
Ja sam excalibur sa bocnih stakala nakon 2 godine skinuo bez grijanja i bez ikojeg drugog klinca i nista ljepila nije ostalo po staklima.
 
Član
Da znam da ce se tako skidati sad bih.al da necu napraviti sarenilo.a nemam fena.moram nabaviti od nekoga
 
Ja sam i na seatu i na passatu sa zadnje sajbe skidao odjednom bez fena i razredjivaca

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
Nemoj grijati šajbu industrijskim fenom,pokušaj običnim onim pa vidi jel ide,i ja isto planiram skinuti ali sam čuo da se
šajba ne smije puno grijati,ima možda neko više iskustva stim da nam kaže da li može doći do nekih oštećenja.
 
Top