shaved doors

shaved doors

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MACNE_Gti je napisao(la):
moze li neko da mi kaze sta je potrebno da mi se vrata otvaraju na dugme....

zavisnokoliko vrata toliko motorica za centralnu, centrala, par releja, najbitnije neko tko to zna sve pokopcati, majstor ce ti i reci sta ti sve treba.
 
treba mi za jedna wrata(wozaceva)suwozaceva bi ja iznutra otvarao...cuo sam da moze od centralne da se stavi motor,sad zanima me negde u bgu dal ima da se kupi jedan motor sa daljincem(za otwaranje)
 
ja koliko znam treba ti obicni motoric od centralne (elektricni)
e sad, ako imas alarm i na njemu ono dugme za gepek, dovedes mu minus bilo odakle, plus sa tog plusa od alarma i to je to, fino fixiras gdje odgovara, i to je to. E sad ako nemas alarm, to je vec druga prica, moraces i njega ili neki modul s centralnim otkljucavanjem koji nije skup, tipa ovdje u bih je oko 30km=15€, pa vidi
 
Član
3 univerzalna motorica 10 ili 12 eura( a imas i u paketu 4 motorica zajedno sa instalacijom sve 13 eura),modul centralne 18 eura,imas ih i sa mogucnoscu otvaranja gepeka,sve to pokpocas bez ikakvih releja,vrlo jednostavno i imas otvaranje i lijevih i desnih vrata i gepeka ,sve preko daljinskog.Pored toga treba uraditi i pomocno otvaranje u slucaju da zaboravis daljinski.Ovo su cijene u BIH.

kod tebe je golf kec,moras prepraviti malo bravu na gepeku,ako mislis i to da fercera
 
Član
MACNE_Gti je napisao(la):
treba mi za jedna wrata(wozaceva)suwozaceva bi ja iznutra otvarao...cuo sam da moze od centralne da se stavi motor,sad zanima me negde u bgu dal ima da se kupi jedan motor sa daljincem(za otwaranje)

Sto polovicno radit svega ti...bi li radije shevio curu sa dvije sise, ili sa jednom :icon_eek:
 
Član
Ako radis radi kompletno.....sta da ti crkne taj motoric na vozacevim....pa umjesto da otvoris sa druge strane moras obijati vlastito auto,zbog 20e gore-dole :icon_confused:
 
nisam znao da ima daljinski koji otvara swaka vrata posebno..moracu jos da vidim to pre nego sto se odlucim da radim...gledao sam na buwaljaku kod nas u bg-u,kod nas je univerzalna centralna brava 20e za dwoje vrata se da ljinksim...to nije mnogo ja msm
 
Član
Prvo sto ti je potrebno je dugme :lol::lol::lol:

Salim se, ima negdje na forumu ako ne i na vise mjesta pa nadji.
 
samo jos jedno pitanje vezano za owu temu,nasao sam u gang landu owo http://www.gl-tuning.com/artikal.php?id=4007 pa me zanima jel moze owo,kako seowo montira,gde bih ja stavio owo motorce,jel se ono srafi negde ili sta vec,ima neko neke slike da postavi ili uputstvo,tako nesto...
 

gox

Član
jedno pitanje za ova vrata mogu li otvarati i na daljinski i rucno znaci da se ne skidaju steke :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top