Servo ulje nadolijevanje

Servo ulje nadolijevanje

Član
pozdrav. pri promjeni zupčastog iscurilo mi je nepažnjom servo ulje pa sam morao nadosuti atf inin, a unutra je bilo valjda originalno zeleno/žuto ulje. Zanima me smiju li se ta ulja miješati i ako ne koliko ulja otprilike ide u servo sustav kod golfa 4 2001. godište?
 
Član
Imas elektricnu pumpu i ne smijes mjesati atf sa orginalnim uljem jer moze stradati pumpa!
Kupi ulje specifikacije : G 002 000
 
Član
da ne otvaram novu temu
Ako mi netko može napisati postupak izmjene servo ulja, pošto bih to sam napravio jer imam alat i prostor, a lokalne majstore je teško uvjerit da to treba mijenjat :icon_smile:
 
Član
kornjas je napisao(la):
da ne otvaram novu temu
Ako mi netko može napisati postupak izmjene servo ulja, pošto bih to sam napravio jer imam alat i prostor, a lokalne majstore je teško uvjerit da to treba mijenjat :icon_smile:

logicno bi bilo da se nadje neka najniza tacka od servo sistema, naprimjer crijevo koje je blize zemlji, njega odvrnes i pustis da iscuri :icon_rolleyes:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
kornjas je napisao(la):
da ne otvaram novu temu
Ako mi netko može napisati postupak izmjene servo ulja, pošto bih to sam napravio jer imam alat i prostor, a lokalne majstore je teško uvjerit da to treba mijenjat :icon_smile:

logicno bi bilo da se nadje neka najniza tacka od servo sistema, naprimjer crijevo koje je blize zemlji, njega odvrnes i pustis da iscuri :icon_rolleyes:

moze se sa servo pumpe skinuti crijevo pa da svo ulje iscuri dole, znam ja kako je bilo kad sam mijenjao servo pumpu,posto sam ih mijenjao dvije tri dok nisam ubo koja je dobra
 
Top