Seleni

Seleni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako neko zna selen ili selen blok kako se to već zove na našem kako se kaže na njemačkom trebam naručiti na servisu a neznam kako se kaže.
hvala!!!

Ako mi neko može pojasniti šta je to i čemu služi da bar tako pokušam objasniti ili da baci neu sliku...Pa da tako pokušam naći auto je golf 4
 
Član
71457d1171134847-1g-front-control-arm-bushing-replacement-unbolting-rear-bushing.jpg

mikes%20A%20arm%20bushing.jpg

images

images

images

silent-blocks.jpg


na engleskom se pise silent block
 
Član
Niko ništa...Kakve su kod nas cijene i kvalitet.Lupa nazad kad naiđe na bilo kakvu neravninu rekli su da je selen blok i da neuzimam kod nas jer nakon mjesec dana opetr prolupa loš kvalitet pa ako neko ima bilo kakav savjet sugestiju dobro bi mi došlo.

emirEX_sa je napisao(la):
71457d1171134847-1g-front-control-arm-bushing-replacement-unbolting-rear-bushing.jpg

mikes%20A%20arm%20bushing.jpg

images

images

images

silent-blocks.jpg


na engleskom se pise silent block

Hvala to mi je trebalo ;)
 
Član
mislim da nema potrebe da taj dio narucujes da ti neko donosi iz njemacke jer vecina nas kupuje ovdje pa ne mjenjamo svaki mjesec odes fino u auto dijelove i kupis neki kvalitetniji platis skuplje i zadovoljan 100%...ili idi u ASA auto i nek ti zamjene to ti je moje savjet, a ne mi trebalo da ti je selen skuplji od 30 KM
Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top