SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa gotovo sva auta na tržišu su udarana... neka manje neka više, jbg
b_150202053.jpg
 
Član
pa gotovo sva auta na tržišu su udarana... neka manje neka više, jbg
Slazem se ja s tobom. Ovaj lik zivi blizu mene i uzima auta koja su imala bas veci udes. Znam i majstora koji mu ih radi. Jedne prilike sam se zadesio kad mu je krov promijenio na jednom autu (uzrok prevrtanje). Meni inace ne smetaju neki manji udesi i nikad me ne bi odvratili od kupovine, ali sto je previse previse je...
 
Super Moderator
Slazem se ja s tobom. Ovaj lik zivi blizu mene i uzima auta koja su imala bas veci udes. Znam i majstora koji mu ih radi. Jedne prilike sam se zadesio kad mu je krov promijenio na jednom autu (uzrok prevrtanje). Meni inace ne smetaju neki manji udesi i nikad me ne bi odvratili od kupovine, ali sto je previse previse je...

pa manje strada auto tako kad se malo prevrne nego kad se direkt zabije. a krov nije nikakav problem zamijeniti, mjenja se isto ko i zadnje obrve. sta ces da ti padne snijeg s krova i dobro sjebe krov? tako je meni na megane pao snijeg i moro se krov mijenjati, tako da ne mora to znaciti da je strasno kad se krov promijeni
 
Član
Nije problem sam krov kad ti ga snijeg udubi i samo kad onaj krovni lim promjenis. Al kad se auto prevrne pa ti i nosaci krova se ostete, koji drze formu auta, to bas i nije tako zgodna stvar. Zato se takvi auti vani najcesce odmah otpisuju kao "totalizirani"...
 
Super Moderator
opet zavisi kakav je to udes bio i sta je. al ja garantujem da ce se u vecini slucajeva auto manje ''ostetiti'' kod prevrtanja nego kod direktnog sudara gdje se ti sa npr 80km/h odma zaustavis a kod prevrtanja usporavas postepeno. isto tako vecina osoba u autu bolje prodje kod prevrtanja nego direktnog sudara. al o tom se sad moze pricat 5 dana, glavno da su kod nas (a i u svijetu) dosta auta imala udes, sad jel to puno jel to malo to je vec pitanje. bitno je da nije usinut, da su tockovi pravi, a to lim jel krpljen kakav je manje bitno - mislim moje misljenje, mene cisto zaboli ona stvar jel auto prevrtan ako on meni pravo ide i ako smijem vozit 200 i pustit volan :D
 
Član
pa manje strada auto tako kad se malo prevrne nego kad se direkt zabije. a krov nije nikakav problem zamijeniti, mjenja se isto ko i zadnje obrve. sta ces da ti padne snijeg s krova i dobro sjebe krov? tako je meni na megane pao snijeg i moro se krov mijenjati, tako da ne mora to znaciti da je strasno kad se krov promijeni
Druze zamjenu krova sam naveo kao primjer jer sam to vidio svojim ocima i pitao majstora cije je vozilo. Eh onda mi je taj majstor ispricao sta mu je sve radio i kakva mu je auta dovozio na popravku. Poenta price je da izbjegavate tog prodavca jer covjek nikad nije uvezao normalno auto. Kasnije kad sam i sa njim pricao on se ponosi sto je skontao fazon. Kupi auto lupano za bagatelu plati majstora da to sredi i prodaja. Napunismo temu covjeku glupostima....
 
Super Moderator
Druze zamjenu krova sam naveo kao primjer jer sam to vidio svojim ocima i pitao majstora cije je vozilo. Eh onda mi je taj majstor ispricao sta mu je sve radio i kakva mu je auta dovozio na popravku. Poenta price je da izbjegavate tog prodavca jer covjek nikad nije uvezao normalno auto. Kasnije kad sam i sa njim pricao on se ponosi sto je skontao fazon. Kupi auto lupano za bagatelu plati majstora da to sredi i prodaja. Napunismo temu covjeku glupostima....

dobro je znati koja auta ne terba gledati tj od koga i svakako da se to treba podijeliti na forumu. taj sto je mjenjo krov vjerovatno nije mjenjo jer je pao snijeg, to sam ja onako reko da ne mora znacit da auto ne valja :)
nema veze, ocistice noke temu :D
 
Član
dobro je znati koja auta ne terba gledati tj od koga i svakako da se to treba podijeliti na forumu. taj sto je mjenjo krov vjerovatno nije mjenjo jer je pao snijeg, to sam ja onako reko da ne mora znacit da auto ne valja :)
nema veze, ocistice noke temu :D
Izvini noke na off-u: Nego sta je nego dobro znat, a evo na forumu su ljudi koji su stalno u dodiru sa autima i prodavcima istih(kao u ovom slucaju), opeko sam se do sad 10 puta na nekim "extra" truljama, a ljudi sve do jednog pozitivan dojam za svako auto (ustvari vlasnici po 100 profila), ni tema u nekom dijelu foruma na ovaj fazon ne bi bila losa iako svi postavljaju zasebno upite za odredjena auta.

Back.
Noke svaka cast, Seat beton, a i poslije onih radova na Golfu ovo nije bilo nikakvo iznenadjene.
Sve na mjestu, pozdrav.
 
Legend
Nove sitnice.8
Dodajemo crvene detalje.
Poslije kocionih celjusti, crvenog konca i detalja na volanu, rucici mjenjaca i rucnoj te crvenih pojaseva ofarbao sam retrovizore i cepove felgi.
Celo krakova je ispolirano.
Ostalo sto se unutrasnjosti tice, bit ce jos krovni tapacirung
cdba34965081206a4724d5c1feee0aef.jpg
bd4bd54ce5e6d728ab6e59c2039b098c.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top