SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Work in progress..
b76700d6351313ce0bfe0f98bebe7fcf.jpg

38f7d4642c218d11791913362e46eaae.jpg
uploadfromtaptalk1428787080606.jpeguploadfromtaptalk1428787088563.jpeguploadfromtaptalk1428787105979.jpguploadfromtaptalk1428787163609.jpg

Ustimane..
uploadfromtaptalk1428787251247.jpeg
 
Legend
Ja nisam od onih sto zapuste auto pa ga prodaju.. Vjerujem da je bilo komentara kako je skupovo ono.. Nadam se da i ovo u neku ruku opravdava samu cijenu i opisuje generalno stanje..
 
Član
Nisu ove gumice dizni ni skupe koliki posao odradjuju, svaka cast za odrzavanje, neko ce se usreciti
 
Legend
Radio sam kompletnu reparaciju dizni, obradjena lezista dizni, nova bregasta novi lezajevi, sada auto radi dosta mirnije i bolje sagorijeva.
 
Član
Ja nisam od onih sto zapuste auto pa ga prodaju.. Vjerujem da je bilo komentara kako je skupovo ono.. Nadam se da i ovo u neku ruku opravdava samu cijenu i opisuje generalno stanje..

e moj Keno ti tačno ko da nisi nikad prodavao auto, da ti dođe musterija koja daje 12 000 km za auto, i ti njemu da kazes da si otvarao motor da si mijenjao dizne, lezajeve, zamajce i turbine , znaš kako to mušterija cuje u usima, " SEAT PREŠAO 500 000 km " :D
 
Legend
Ma brate sve to stoji.. Ja sam to uradio zbog sebe jer hocu da imam ispravan auto a sto se tice tih musterija ja ne ocekujem da ce za ovaj auto neka "prosjecna" musterija sa pika dati pare i oni sto su uber strjcnjaci sa pika itd itd.. Kupit ce ga neko ko zna sta je i kako je, ko cijeni kako je auto odrzavan i sl..
 
Član
Ma brate sve to stoji.. Ja sam to uradio zbog sebe jer hocu da imam ispravan auto a sto se tice tih musterija ja ne ocekujem da ce za ovaj auto neka "prosjecna" musterija sa pika dati pare i oni sto su uber strjcnjaci sa pika itd itd.. Kupit ce ga neko ko zna sta je i kako je, ko cijeni kako je auto odrzavan i sl..
Svaka roba ima svoju musteriju, nekad jako tesko, ali nadje se. Nadam se nekoj egzotici poslije, izadji malo iz kolotecine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top