seat ibiza

seat ibiza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam problem oko paljenja auta ( seat ibiza 92.g 1.2 injection), e ovako, motor se pokrene i sve to, al nakon sto dostigne radne obrtaje (850 rpm) jednostavno se ugasi??? ak neko zna do čega je plizzz pomozite!!!??

daj ljudi j*o ga pas pomozite!!! :icon_eek: :icon_cry:
 
Član
nece, nego kad drzim verglanje, prima gas, cim pustim kljuc ugasi se!! :icon_rolleyes:
 
Član
jel ti radi normalno dok drzis kljuc,sve bude ok???
ako jest onda mijenjaj bravu,ona moze zaj*avat svasta
 
Početnik
brava za palenje 100%...probaj sto moj imenjak i sugradanin kaze PROBAJ KAD UPALI DRZAT KLJUC DO KRAJA PA VIDI OCEL RADIT...;)
 
Početnik
Mik@1 je napisao(la):
imam problem oko paljenja auta ( seat ibiza 92.g 1.2 injection), e ovako, motor se pokrene i sve to, al nakon sto dostigne radne obrtaje (850 rpm) jednostavno se ugasi??? ak neko zna do čega je plizzz pomozite!!!??

daj ljudi j*o ga pas pomozite!!! :icon_eek: :icon_cry:



radni obrtaji 850,nesto malo mi se cini po meni je 950 rpm taman za miran rad..probaj dic obrtaje pa vidi ocel se ionda gasiti:icon_rolleyes::icon_question:
 
Član
eee.vidis nisam se ni sjetio brave, al mi se vise cini da je do pumpe od goriva, zato jer kad dadnem kontakt, ne zuji ko prije...valjda se ugasi kad prestanem verglati???
 
Pumpa goriva ne pravi dovoljno pritiska i nemoze raditi, provjeri senzor za hladni start motora moze i on zezati ali tipujem na pumpu 90%
 
Član
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Pumpa goriva ne pravi dovoljno pritiska i nemoze raditi, provjeri senzor za hladni start motora moze i on zezati ali tipujem na pumpu 90%

skino sam pumpu i spojio je na ispravljac i cini se da nema jak pritisak, samo piški pomalo....zna li ko koliko otprilike kosta pumpa???
 
Član
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Cijene nove pumpe se krecu od 70 do 130 KM zavisno od tipa i pritiska koji pravi, ako je tako slab pritisak rijesio si kvar.

HVALA NA POMOĆI......R€SP€CT!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top