Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

iiii koji motor:icon_question: nisam nasao da si napisao.. a inace ovo je nesto o cemu sanjam.. bas ova ibiza bas ova bojaaaaaaaaaaa
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

i daj nam druze koju sliku unutrasnjosti, koliko pamtim ove ibize su extra odradjene unutra, jos tvoja po opremi bi trebala biti iznad... ;)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

u pitanju je 1.4 benzinski atnosferac od 90-ak konja... taj je bio na stanju i nije los... idealan za gradskog autica...

a slike unutrasnjosti sutra... moj je unutra crno bijela kombinacija specijalna doplata i profilirana sport sjedala...
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Pike_gti je napisao(la):
u pitanju je 1.4 benzinski atnosferac od 90-ak konja... taj je bio na stanju i nije los... idealan za gradskog autica...

a slike unutrasnjosti sutra... moj je unutra crno bijela kombinacija specijalna doplata i profilirana sport sjedala...
fin motorcic, i stavljaj te slike unutrasnjosti imam osjecaj da je perverzno odradjen :cool:
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

kesa narandzasta, izvlace je samo oni xenoni sto osvjetljavaju tablicu :D:D:D
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

da slikam unutrasnjost sjetio sam se tek kad sam usao u podzemnu garazu da spakiram auto tako da se slabo vidi al mrsko mi bilo opet van da slikam... uglavnom da zante o cemu je rijec...

image0011v.jpg

image0012f.jpg

image0013a.jpg

image0015n.jpg

image0014j.jpg



AKO IMA KO DA MI POKLONI ILI DA MI PRODA 2 ONA ULOSKA ZA POJAS JER MI ODBIJAJU UGASIT ALARM ZA NEZAVEZAN POJAS U SERVISU... nervira me ovo kad vezem pojase iza sjedala...

e da i amer mi je potvrdio da su felge deff u subotu na autu tako da mi preostaje samo da prezivim do subote... pozz
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Perfect,

ne znam kako stojis s parama al ako si se mogao docepati FR-a, to bi bila nesto bolja opcija

nego ulagati sad u ovu dodatne novce.

Mada ni ova opcija nije nimalo losa, bit ce sigurno unikatna;)
 
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Jesi oborio sjedala ti lezis kad vozis? hah

Sto se tice pojaseva, ovdje u gradačcu ima autoelektricar, dosta dobar, radi na autima koja su od 2000 pa do 100 000 marki i moze ti ukinuti da ti ne pisti kad ne vezujes pojas, skoro sam bio i radio je bas to na jednom Audi A5! Ili jeftinija verzija skinut sa otpada k'o sto si spomen'o vec dva uloska i "ustekat" ih :D
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

uzeo sam auto koje je bilo u salonu... uzeo sam ga iza nove godine tako da je 2010 godina u papirima i saobracajnoj te prva registracija januar 2010... dobio sam super popust za gotovinu do te mjere da sam svu dodatnu opermu dobio gratis a platio samo auto... dobio sam lakiranje branika gratis... tako da za te pare nisam mogao fr-a uzet a nisam htjeo cekat ni dana... ovo je privremeno auto i nece kod mene ostat godinama tako da ja sam zadovoljan...

almir_gr je napisao(la):
Jesi oborio sjedala ti lezis kad vozis? hah

Sto se tice pojaseva, ovdje u gradačcu ima autoelektricar, dosta dobar, radi na autima koja su od 2000 pa do 100 000 marki i moze ti ukinuti da ti ne pisti kad ne vezujes pojas, skoro sam bio i radio je bas to na jednom Audi A5! Ili jeftinija verzija skinut sa otpada k'o sto si spomen'o vec dva uloska i "ustekat" ih :D

nije to nish sad sam ih malo podigao jer je sjedio neko nazad... a inace su u lezecem polozaju skroz i spustena do kraja... kad vozim po gradu samo dva oka vire iznad instrument table s obzirom da nisam preko 180 cm :))) al cejf je cejf to mi je ostalo od jednog druga znat ce tuzlaci od koga...
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010

jazavac znas kome se trebas obratiti za te uloske, kod koga si to sutao po avliji ljetos :D
 
RE: Seat Ibiza 6j 2010

Pike_gti je napisao(la):
nije to nish sad sam ih malo podigao jer je sjedio neko nazad... a inace su u lezecem polozaju skroz i spustena do kraja... kad vozim po gradu samo dva oka vire iznad instrument table s obzirom da nisam preko 180 cm :))) al cejf je cejf to mi je ostalo od jednog druga znat ce tuzlaci od koga...

Hahaha ma i ja sam isti, jos ja visok oko 175 haha.. Meni otac uvijek govori, tebe kad vidim mislim da auto samo ide, pa onda kad se priblizim vidim oci izviruju iza volana hahaha!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top