Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Seat Ibiza 6j 2010 (NA PRODAJU)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (POMOĆ str21)

Nexus je napisao(la):
a ova kombinacija


dobar dobar... a pazi ovo - bi li mi mogao uraditit samo ovaj rub u narandjasto a ostavit krakove polirane jer oni nisu osteceni... ?? ajde pls..
 
Super Moderator
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (POMOĆ str21)

ove felge su extra sto si dao ko primjer, uzivo izgledaju barem 16 puta bolje :D

al ne znam ja da sam na tvom mjestu ne bi dirao nista ;)
 
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (POMOĆ str21)

ma ofarbaj, proveo si skoro citavo ljeto sa ovim felgama, treba malo promjene :)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (POMOĆ str21)

moram neshto uradit s obzirom da sam rubove nagrdio da valja... tako da ce na kraju najvejrovatnije bit ova kombinacija zadnja shto nexus napravi stim da sam mislo mozda i ovaj mali prostor izmedju 2 kraka u narandjasto isto... bile bi definitivno jedinstvene felge a imale bi sve... i crno i sjajno i orange kao boju auta... aako se nekom da da mi jos i to isproba oduzit cu se majke mi...
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (POMOĆ str21)

Mislim da bi bile presarene!!!

Ako moras farbati, farbaj komplet polirane dijelove u orange, s puno zlatnih ikrica - MOJ SAVJET! ;)
 
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (POMOĆ str21)

crne felge sa narandzastim rubom lijepo izgledaju, a ovu
boju sa tt-a neces tako lako potrefiti, bolje idi fabricku
ibizinu boju i njoj dodaj jos perle
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (POMOĆ str21)

:cool::cool::cool::cool::cool: VRH FARBAJ TO POD HITNO...i koristi uniton kao ja na svojim felnama ako te zanima kako sta mogu pitati majstora ovoga sto je meni radio da ti objasni sta i kako :D
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (POMOĆ str21)

Po meni, premalo "krakova" da idu full orange.... rub definitivno u narandju i jos vidi u ps za neke kombinacije oko krakova i sl ;)
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (POMOĆ str21)

najgore je shto ja nit znam nit imam photoshop pa da ucim radit u njemu... znaci interesuje me jos samo kako bi izgledalo da rub i ovaj mali prostor izmedju dva kraka ide u narandjasto a krakovi ostaju polirani i crno ostaje crno... meni nije zao para za lakiranje ako ne ispadne dobro uvijek ih mogu u full black sa narandjastim rubom itd... al opet volio bi vidjet u photoshopu kako bi bilo...
 
Član
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (zimski san)

Duboki zimski san...

Celicne felge 14 + sava eskimo 175 80 14...
Skinute opruge vracene seriske + nova optika tockova...
Danas vracanje brisaca na zadnju sajbu...
gumeni podmetaci...
moram jos blatarice i hauben bra uzet da budem u full zimskoj opremi... :))


sad je ko ibiza cross :))
 
RE: Seat Ibiza 6j 2010 (zimski san)

vidio sam te pike prije par dana,nije bas kao cross jer je bojom i detaljima nekim istaknuta od standarda...prelijepa je shibiza i onakva,bas je eyecatcher
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top