Seat Ibiza 1.9 TDI

Seat Ibiza 1.9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Felge

pukim48 je napisao(la):
druze sve je super...vidim i nazad difuzor, maskica sredjena, sve je za pet ;)

aha braca sve je sredjeno sad zasad je tip top!!!!!!!! tnx







street reptile
_______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Član
Ofarbane Maglenke

Evo malo i slika od mog "Street Reptila",ofarbane maglenke u crno sad je u liniji jednoj!!!!


24brc5d.jpg

30hworo.jpg

1zqr7ea.jpg

rbazar.jpg

2d7hv2d.jpg

mbpqj7.jpg

xfrku8.jpg

oub4e9.jpg

2mexzt2.jpg
 
nema neke vece promjedbe, svidja mi se stil kojim sredjujes auto, jedino malo cudno izgleda prednja karambolka, sve u svemu jedna velika transformacija ibize od kad je u tvojim rukama;)
 
Član
Ofarbane Maglenke

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
nema neke vece promjedbe, svidja mi se stil kojim sredjujes auto, jedino malo cudno izgleda prednja karambolka, sve u svemu jedna velika transformacija ibize od kad je u tvojim rukama;)

hvala braca ovaj styl najvise volim i tako ga i radim,da bas se sjecam kakva je bila kad sam je tek uzeo sad je skroz drugacija sa vise modifikacija!!!!!!!!!!





street reptile
_______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Član
i meni se svidja pravo, da je moja licno mislim da se nikad ne bi usudio da radim ovu prednju karambolku ovako kako si je ti odradio, ali braca ispala je fenomenalno, i ovaj fol sa farbanjem maglenki je prosao samo tako, imas smisla, imas ideja i sto je najbitnije realizujes ih samo tako,,,samo naprijed;)
 
Član
Ofarbane Maglenke

ArminM je napisao(la):
i meni se svidja pravo, da je moja licno mislim da se nikad ne bi usudio da radim ovu prednju karambolku ovako kako si je ti odradio, ali braca ispala je fenomenalno, i ovaj fol sa farbanjem maglenki je prosao samo tako, imas smisla, imas ideja i sto je najbitnije realizujes ih samo tako,,,samo naprijed;)

polako nemoze nista biti preko noci sve stoji u glavi i polako kako se ima u djepu tako i ostvarujes svoje ideje!!!!!!!!! hvala na komentarima............


street reptile
_______________
Seat Ibiza 1.9 TDI

pioneer_09 je napisao(la):
meni se svidja ibiza pravo... sve fino i lijepo uskladjeno... svaka cast;)

Hvala druze uvjek se trudim da bude sve kako treba uskladjeno koliko mogu!!!!


street reptile
______________
Seat Ibiza 1.9 TDI

Mirza-GTI je napisao(la):
EHHE u ovoj slici mogu da vidim hum i pofalice tu sam ja odrasto ;) super auto

Aha dobro zapazanje bio je sliko na jezeru kod bolnice!!!!!!!!!

street reptile
_______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top