Seat Arosa 16v

Seat Arosa 16v

Član
Opet sepet,samo u sport pakovanju :D znaci,nakon Lupa sdi-a jucer stigla Seat Arosa 1.4 16V 74 kw 2001 god. sa sasvim solidnom opremom:profilisana sjedista,abs 4 x disk,klima,alu felge 14" s novim zimiskim gumama,maglenke,centralna brava,mp3...
Planovi: za pocetak ganjam neke fine 15" ili 16" felge koje cu najverovatnije baciti u neku ludu boju,zatamnjivanje stopki transparentnom crnom ili crvenom folijom,maglenke zutom,slozit muzikicu,imam 2x10" pioneer zvucnika po 1 kw/350 w rms-a,magnat tribal pojacalo 1.6 kw,moram jos kutiju prepraviti da fino legne u gepek,maska bez znaka i to bi bilo to za pocetak :icon_biggrin:
Autic se fino ponasa,samo je malo ulezan i zagusen,ali poslije prvog dana vec dosta bolje vuce,a i ja ga nisam stedio :D
Evo koja slika


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Jucer usput probao i ove oz granturismo 16-ke ali su nazalost u jako losem stanju,previse tresu i nije mi se isplatilo da iz uzimam pa radim :icon_rolleyes:


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
pa nije los seat uopste kakve jotare mu naci i malo ga jos spustiti..a koliko kg ima auto jer sa ovoliko kw ide sigurno i vise nego dobro..:icon_smile:
 
Član
soffa je napisao(la):
pa nije los seat uopste kakve jotare mu naci i malo ga jos spustiti..a koliko kg ima auto jer sa ovoliko kw ide sigurno i vise nego dobro..:icon_smile:
Hvala ;) nemam jos tacan podatak ali mislim da ima negdje oko 900 kg i idee :123:
edo_benz je napisao(la):
ovo je meni isto ko i proslo heh,dobro je da te dugo sluzi ;)
Samo 40 ks jaci :icon_biggrin: Hala ti ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ma odlican autic u svakom pogledu,kad ispunis to zacrtano predji malo na interijer ;)
Vidim da si iz Zenice,odatle sam je i uzeo,mozda si je vidjao,ako ne nju onda ces Lupa sigurno :icon_smile: Hvala,ima potencijala da se radi ;)
 
Član
hehe opet prepoznatljiv u TZ pa i nije lose jesi ovo i celjusti farbo u zuto il se meni cini...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
hehe opet prepoznatljiv u TZ pa i nije lose jesi ovo i celjusti farbo u zuto il se meni cini...;)
Dosta bolje leze nego na lupu,vidjet ces uzivo..a celjusti sam ofarbao u zlatnu i super se uklopilo :icon_smile:
Sutra radim jos par detalja,hvala momci :cool:
 
Top