scirocco GTI 16V nece upali

scirocco GTI 16V nece upali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
željko je napisao(la):
cera-fiero je napisao(la):
i mene je stresla par puta,nisu ti izolovani kablovi,a moguce da je ispravna pumpa al ne baca dovoljno goriva,a jesi li gledao razvodnik???

stavio sam crjevo na pumpu cini mi se da baca kako treba ima dobar pritisak!!!skido sam kapu razvodnu dobra je a kablovi se vide da su zolirani sa trakom vidi se da su losi!!!negine mi da uzmem druge ako nadjem uopste

ma najbolje ti je da ti to otjeras majstoru tako ces samo napraviti jos veci dzumbus,prije par godina na jednom audiju 100 isto meni tako bilo,i ja ga otjeram majsoru on mu promjeni onu neku plocicu od elekronike i upali odmah,tako da ti je to najbolje da otjeras majstoru............:icon_smile:;)
 
Član
cera-fiero je napisao(la):
željko je napisao(la):
cera-fiero je napisao(la):
i mene je stresla par puta,nisu ti izolovani kablovi,a moguce da je ispravna pumpa al ne baca dovoljno goriva,a jesi li gledao razvodnik???

stavio sam crjevo na pumpu cini mi se da baca kako treba ima dobar pritisak!!!skido sam kapu razvodnu dobra je a kablovi se vide da su zolirani sa trakom vidi se da su losi!!!negine mi da uzmem druge ako nadjem uopste

ma najbolje ti je da ti to otjeras majstoru tako ces samo napraviti jos veci dzumbus,prije par godina na jednom audiju 100 isto meni tako bilo,i ja ga otjeram majsoru on mu promjeni onu neku plocicu od elekronike i upali odmah,tako da ti je to najbolje da otjeras majstoru............:icon_smile:;)

ma i to sto kazes,j*em se oko mjega vec 2dana!!!
 
Član
pregledaj crijeva od usisa i vakuma da nije koje dje napuklo ili slucajno spalo,ako bilo gdje vuce malo fals zrak nece upaliti,upali ga na guranje.
 
Član
code: KR je napisao(la):
pregledaj crijeva od usisa i vakuma da nije koje dje napuklo ili slucajno spalo,ako bilo gdje vuce malo fals zrak nece upaliti,upali ga na guranje.

pregledo sam sve nisam mogo primjetiti da je ista osteceno a na guranje smo pokusali desave se cudna stvar skroz kad pustim kvaclo samo se cuje ko da zuji u mjenjacu uopste nema reakcije to sam prinjetio cim sam ga uzeo!!naj vjerovatnije da cu ga tjerat majstoru razvodnik nisam gledo nisam bas strucan za njega da nebi jos gore napravio!
 
Član
danas sam opet pipo oko auta i jedan mehanicar mi reko da su mi izgleda crjeva zacepljena negdje od goriva!skino crjevo dovodno dao kontakt i uopste nebaca gorivo u k glavu skino filet goriva onaj kod rezervara izduvo ga dobro a pored njega ima isto neka vrsta pumpe ili sta je vec evo ima slika skono sam je ima na njoj + i - al kad sam skino crjevo dovodno snje uopste neprolazi gorivo nemam struje na zicama sto idu na nju!!
i zasta ona uopste sluzi dal regulise pritisak ili sta vec! i da napomenem da sam uzeo plus i minus sa ispravljaca i direkt spojio al nista se nedesava!!!

ili je uzrok sto nema struje na tim zicama ili je ta pumpa crkla!
 
Pored filtera imas regulator pritiska goriva, al ako si bar jednom ostavio tu pumpu bez goriva smijem se kladit da je ona crkla. A vec kazes da ne baca gorivo eto ti dokaza zasto ne pali.
 
Član
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Pored filtera imas regulator pritiska goriva, al ako si bar jednom ostavio tu pumpu bez goriva smijem se kladit da je ona crkla. A vec kazes da ne baca gorivo eto ti dokaza zasto ne pali.

ili nisam ja dobro napiso ili nisi ti procito pumpa radi baca gorivo i cuje se kako treba kad dam kontakt i baca gorivo do regulatora al neide dalje iz njega u filter????? jer nema struje na regulatoru al nekontam sto svi osiguraci su ispravni jedino ako ima kakvi relej da je on uzrok!!
 
Član
vr6power je napisao(la):
sta je bilo ovaj put hehe

sitnica zaboravio zavrnuti jedan saraf na izduv grani i vuko zrak hehe to sto mi je radio na 1500 obrtaja a nije htjeo upalit zbog ajnspritz pumpe jbg crkla uzeo polovnu 70kmm i to jedva naso!!ipak su ljudi bili u pravu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top