Scirocco 92' 1.8 8v - Komentari

Scirocco 92' 1.8 8v - Komentari

Jako mi je drago sto si ubacio 129 konja pod haubu ;) Mozda bi bilo bolje da nije PL od 129 vec bez lambda sonde sa 139 :icon_biggrin: Ali ni ovom nije mane ;) Zelim ti puno predjenih kilometara sa njim i da se navozas ;) Snimi nam kakav klipic da vidimo kako guja ide sto prije :cool:
 
Član
Floyd... hvala druze...razlika izmedju KR-a i PL-a je jako mala... ali u svakom slucaju imace on mnogo vise od ovih 129 konja kada ga budem zavrsio.... bitno je samo da je osnova 16v... :cool:

Sale...Hvala druze... cucnuce on koliko god bude mogao... jedva cekam da krenem da zavrnem gewinde malo :icon_smile:

Uskoro slike i nadam se snimci neki... samo da prodju ovi praznici...:icon_rolleyes:
 
prvenstveno cu da pohvalim slike sa golfom i corradom :cool: esktra slike i jos bolja auta

svaka cast za auto i radove :icon_smile: samo nastavi takvim redosljedom i kvalitetom ;)
 
Član
GolFanatiCars... hvala druze... bice jos bolji kada ga zavrsim....:cool:

dzinn16v...165/45 R16 mene su izasle 70e po komadu...

Preko ovog sajta sam uzimao...http://www.123pneus.fr/
Ukucaj dimenziju koja ti treba... i izbacice ti sta sve imaju...
 
Član
Kako je truckati se po Bg s ovom prednjom dimenzijom guma, svi su mi redom govorili da sam budala s 205/40 na 10j, ovo tvoje i "gore" djeluje :lol:
 
Početnik
Procitah sve od do...predobar rocco, radovi kvalitetni, volje i zivaca vidim ne fali, samo naprijed ;) sad mi zao sto sam ja odustao od radova na svom..
 
Član
trizex...znas kako... gewinde + 165/45 na 7.5Jota + 2.8 bara u gumama... nije mekano nikako... :lol: Ali dobro... meni ne smeta...vozim ga sa uzivanjem...:icon_biggrin: Jedino sto ne smes nikako da pogodis ni najmanju rupicu.. inace ode felna sa sve gumom! :icon_smile:

Oggy... hvala... ;) vec nekih 5 godina ga imam... i posle toliko vremena volje i zivaca imam na pretek... :icon_smile: radim ga sa zadovoljstvom... :icon_smile:
 
Član
Da...preko tog sajta... samo kazem ti... moras da imas nekog preko grane, ko ce da uzme umesto tebe... pa da ti posalje...druge nema...
 
Legend
prelijep je , svaka cast za sve radove ,....
odavno nisam vidio da ikojem autu ovako dobro stoje porsche c2,bas perfekt !!
 
Top